fbpx
Home Aktualności Tym razem Słońsk był gospodarzem Grand Prix siatkówki plażowej

Tym razem Słońsk był gospodarzem Grand Prix siatkówki plażowej

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Grand Prix siatkówki plażowej.

Już kolejny turniej letniego Grand Prix siatkówki plażowej za nami . Odbył się on  8 sierpnia w Słońsku na boisku przy stadionie Warty Słońsk. Emocje i tym razem były równie duże i rozgrzewały zawodników do czerwoności.

Lekko nie było. Osoby, które wzięły udział w turnieju musiały zmierzyć się z bardzo wysoką temperaturą, która towarzyszyła tego dnia w całym regionie.

– Zacięta gra w 34 stopniowym upale bez żadnego cienia nie należy do najprostszych wyczynów. Ale daliśmy radę. Atmosfera pomimo takiego upału była naprawdę przyjemna  – mówi zawodnik ekipy dzików Maciej Sikora .

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Zaplecze imprezy udało się zorganizować dzięki wójtowi Słońska Januszowi Krzyśków, który zapewnił dwa duże namioty, wodę dla zawodników, a także posiłek w formie pysznej pizzy. 

W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn:
1. Świnki – Urszula Tymczyn i Marcin Augustyniak
2. Agrafka – Krzysztof Skrzypnik i Jarosław Sienkiewicz
3. Dziki – Wojtek Rożnowski i Andrzej Nowakowski
4. UKS Dwójka Kostrzyn – Amelia Wiącek i Patryk Dębowski
5. Krzeszyce – Rafał Krótki i Kamil Kamiński
6. Roztentegowywacze – Kamila Sienkiewicz i Jan Gąsiorek
7. Paranienormalni – Jarek Burkiewicz i Paweł Budasz
8. Żaba team – Marcin Gąsiorek i Marek Wołowik

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Po starciach grupowych, wejście do półfinałów zafundowali sobie: „Roztentegowywacze” i „Krzeszyce” a także „UKS Dwójka Kostrzyn” i „Świnki”.
Po przegranych meczach w półfinale „UKS Dwójka Kostrzyn” i „Świnki” stanęli do walki o brąz i po raz pierwszy w edycji turnieju „Świnki” stanęły na podium.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Walkę o złoto stoczyli „Roztentegowywacze” i „Krzeszyce”, jednak faworyt z poprzedniego tygodnia nie dał za wygraną i tym razem również zdobył pierwsze miejsce, co pozwoliło mu wskoczyć na szczyt w klasyfikacji generalnej mając na koncie 270 pkt.

Zaraz za nimi pojawiają się „Dziki” – 240 pkt i trzecie miejsce na razie należy do „UKS Dwójka Kostrzyn” z sumą punktów 230. To wszytko jeszcze może ulec zmianie, bo przed nami dwa turnieje, które na pewno wywrócą mocno tabele.

Kolejny turniej odbędzie się już 22 sierpnia w Lemierzycach. Dołączyć i spróbować rywalizacji w siatkówce plażowej może każda drużyna. Do zobaczenia!

Tekst: Urszula Tymczyn

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia
Baner Brandmed 2

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice