fbpx

W parku nieopodal placu zabaw dwóch pijanych mężczyzn uprawiało seks oralny

Proszę uważajcie na dwóch zboczeńców na Placu Przyjaźni obok placu zabaw. Właśnie tam na ławce dwóch panów ,,robiło sobie nawzajem dobrze”, a to wszystko w biały dzień – taka wiadomość pojawiła się na profilu Spotted Słubice. 

Wiadomość wysłał naoczny świadek zdarzenia, do którego udało nam się dotrzeć. Jesteśmy też w posiadaniu filmu, na którym wyraźnie widać, co robią mężczyźni.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

– To było popołudnie. Szłam do mamy, dzięki Bogu bez dzieci. Robili to na ławce, jeden siedział, drugi stał. Tego nie dało się nie zauważyć jak jeden z nich świecił gołym tyłkiem – relacjonuje świadek. – Nie zwracali uwagi kompletnie na ludzi, dzieci wokół. Nie wzruszyła ich nawet policja, która pojawiła się na miejscu po moim zgłoszeniu. Jeden drugiego nawet zaczął uspokajać słowami: „Spokojnie nie rób nic, bo po co nam dołki, spokojnie”.

Jak dodaje świadek nieopodal dzieci bawiły się na placu zabaw, a czasami nawet jakieś dziecko przechodziło obok panów. Panowie znani są w mieście.

– Cale Słubice ich znają z ich niezmiennego stanu. Mam nadzieję, że tym razem zostaną wyciągnięte konsekwencje adekwatne do sytuacji i czynu – mówi świadek.

Ławkowa „miłość” happy endu nie miała. – Do sądu skierowane zostały wnioski o  ukaranie. Jeden z panów został zatrzymany do wytrzeźwienia – mówi I Love Słubice oficer prasowy słubickiej policji Magdalena Jankowska.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice