fbpx
Home Aktualności Słubice: Piłkarskie kadry rosną!

Słubice: Piłkarskie kadry rosną!

by Robson
dsc 0059 1024x684

Co jakiś czas oprócz piłki nożnej tej dorosłej będziemy zaglądać do ich następców. Tym razem odwiedziliśmy młodzików UKS Polonia Słubice podczas ich kolejnego meczu ligowego.

W Słubicach prężnie działa kilka piłkarskich Uczniowskich Klubów Sportowych. Wśród nich zdecydowany prym w kwestii ilości zawodniczek i zawodników, a i odnoszących sukcesy w turniejach i ligach wiedzie UKS Polonia Słubice. Istnieją drużyny reprezentujące kilka roczników adeptów piłki nożnej. Podczas lata i zimy biorą oni udział w wielu turniejach w Polsce i za granicą, natomiast wrzesień, październik i listopad to czas ligowych wojewódzkich rozgrywek.

W sobotnie popołudnie odwiedziliśmy podopiecznych trenera Piotra Dmuchowskiego, którzy w swojej kategorii młodzika (rocz. 2010-2009) zagrali swój kolejny mecz ligowy z ekipą Warty II Gorzów. Na zielonej murawie boiska padł wynik 3-1 dla słubiczan. Bramki strzelili Dominik Anioł, Karol Alicji i Nikita Sychevyi. Co ciekawe w drużynie gości jednym z trenerów jest słubiczanin Radosław Kamiński.- Nasza drużyna gra młodszymi zawodnikami. Te mecze traktujemy jako cenne doświadczenie. Tym bardziej cieszymy się ze strzelenia jednej bramki przez Adama Ciebielskiego.

W gorzowskiej II lidze okręgowej D1 Młodzik, w której występują słubiczanie obecnie zajmują drugie miejsce w stawce sześciu drużyn. Życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj też: Firmy i instytucje rozegrały turniej piłki nożnej

Baner Brand Cy
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice