fbpx

Słubice: Piłkarskie kadry rosną!

Co jakiś czas oprócz piłki nożnej tej dorosłej będziemy zaglądać do ich następców. Tym razem odwiedziliśmy młodzików UKS Polonia Słubice podczas ich kolejnego meczu ligowego.

W Słubicach prężnie działa kilka piłkarskich Uczniowskich Klubów Sportowych. Wśród nich zdecydowany prym w kwestii ilości zawodniczek i zawodników, a i odnoszących sukcesy w turniejach i ligach wiedzie UKS Polonia Słubice. Istnieją drużyny reprezentujące kilka roczników adeptów piłki nożnej. Podczas lata i zimy biorą oni udział w wielu turniejach w Polsce i za granicą, natomiast wrzesień, październik i listopad to czas ligowych wojewódzkich rozgrywek.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

W sobotnie popołudnie odwiedziliśmy podopiecznych trenera Piotra Dmuchowskiego, którzy w swojej kategorii młodzika (rocz. 2010-2009) zagrali swój kolejny mecz ligowy z ekipą Warty II Gorzów. Na zielonej murawie boiska padł wynik 3-1 dla słubiczan. Bramki strzelili Dominik Anioł, Karol Alicji i Nikita Sychevyi. Co ciekawe w drużynie gości jednym z trenerów jest słubiczanin Radosław Kamiński.- Nasza drużyna gra młodszymi zawodnikami. Te mecze traktujemy jako cenne doświadczenie. Tym bardziej cieszymy się ze strzelenia jednej bramki przez Adama Ciebielskiego.

W gorzowskiej II lidze okręgowej D1 Młodzik, w której występują słubiczanie obecnie zajmują drugie miejsce w stawce sześciu drużyn. Życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj też: Firmy i instytucje rozegrały turniej piłki nożnej

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!