fbpx
Home Aktualności Wczorajszy dzień dominował atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców [FOTO]

Wczorajszy dzień dominował atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców [FOTO]

by Robson
Dsc 0032 1024x684 3

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tegoroczne święto Słubic pn. „Letnie Granie” zakończyło się w niedzielę 11 lipca. Na boisku bocznym SOSiR odbył się dzień skierowany do najmłodszych mieszkańców.

Animacje, konkursy, dmuchańce (piłkarski tor przeszkód, wspinaczka, dmuchany mega dart), „żywe” piłkarzyki, mega szachy, mini golf i w końcu medale dla najlepszych w poszczególnych konkurencjach. Wszystko zaczęło się o godz. 14.00 i z minuty na minutę do poszczególnych propozycji ustawiała się długa kolejka. Sędziowie (podziękowania dla wolontariuszy z Polonii Słubice) mierzyli i spisywali wyniki najlepszych dziewcząt i chłopców. Piotr Zalisz z SOSiR-u wykorzystał te dane do wspomnianego już podsumowania na podium z medalami w tle.

Wzorem piątkowego i sobotniego świętowania na zielonej murawie oczywiście można było przez cały dzień korzystać z mobilnych „jadło i picio… dajni” w ramach Słubice Food Truck Festiwal. Dzieci korzystały także z drugiej strefy dmuchawców, swoje podwoje ponownie otworzyła Fundacja Grupy Pomagamy.

Hitem tanecznym była zumba pod przywództwem Sylwii Bąkowskiej, które swe zajęcia prowadzi w SMOK-u. Zaczęło się od kilku pań z grupy pani Sylwii, jednak po chwili zachęceni energią taneczną do tej grupy dołączyli widzowie.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

Swoje przysłowiowe pięć minut miał słubiczanin Robert Kliszczak z firmy BREAKING & FITNESS. Robert warsztatami, treningami czy występami z grupę zaprzyjaźnionych tancerzy. Jego specjalność to m.in. hip-hop, breakdance, popping, choreografie, Freestyle. Młodzi wiedzą, o co chodzi. Na telebimie można było zobaczyć film z zajęć i występów grupy. Natomiast Robert opowiadał i tłumaczył co się dzieje w tych filmowych sprawozdaniach.

A propos telebimu… Posłużył on, jak już kilka razy zapowiadaliśmy relacji na żywo z piłkarskiego finału Mistrzostw Europy. 

Przypominamy również, że ruszyło letnie Kino na pl. Bohaterów. Od niedzieli do czwartku, o godz. 22.00 rozpoczną się seanse. Wygodne siedziska będą do dyspozycji.

Czytaj też: Strefa kibica wypełniła się publicznością. Emocji nie brakowało! [Foto] 

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Baner Brandmed 2

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice