fbpx

Wielkie grillowanie w Słubicach! Będziecie?

W sobotę, 26 czerwca  przy boiskach do piłki siatkowej na SOSiR odbędzie się Wielkie Grillowanie. Przyjść może każdy! Impreza potrwa od godz.16 do 2.00. Oprócz grillowania będzie można pograć w różne piknikowe gry, posłuchać muzyki, a przede wszystkim świetnie się bawić! 

Już jutro na stadionie Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji odbędzie się integracyjna impreza dla mieszkańców. Wyjdziesz na dwór?  Wielkie Grillowanie w Słubicach – bo taką nosi nazwę – organizowane jest przez Stowarzyszenie West Noise w ramach konkursu gminy Słubice „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i tradycji” przy pomocy Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Desmond Logistics & Transport oraz Fundacji na rzecz Collegium Polonicum

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Impreza będzie miała charakter cykliczny, a cykl mini eventów z muzyką na żywo będzie odbywał się w różnych miejscach na terenie Słubic. 

To miasto ma potencjał, my zajawkę, żeby to wykorzystać.  Zróbmy z niego namiastkę dużego miasta. Wystarczy, że wyjdziesz na dwór ! – zachęcają organizatorzy. – Na miejscu będą rozstawione grille, abyśmy mogli wspólnie usiąść, zjeść i…  no właśnie pograć w siatkówkę, flanki i inne gry piknikowe! – dodają.

Zobacz też: I edycja Sun Session za nami. Bawiliście się świetnie! [GALERIA FOTO, WIDEO]

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!