fbpx
Home Aktualności Wojciech Tomków zdobył Międzyrzecz…

Wojciech Tomków zdobył Międzyrzecz…

by Robson
Wojciech Tomków Zdobył Międzyrzecz… (6)

Zawodnik ten pokazuje już od lat, że nie liczy się metryka ale umiejętności, pasja i miłość do sportu. W tym przypadku chodzi o tenisa ziemnego. Wojciech Tomków, bo o nim właśnie mowa zgarnął kolejny puchar za I miejsce. Tym razem był to turniej w Międzyrzeczu.

 Co ciekawe turniej w Międzyrzeczu, w różnych kategoriach wiekowych odbył się już po raz 15-ty. Nasz słubicki mistrz również w ubiegłym roku był tym „pierwszym”. Jak sam mówi zgodnie z regulaminem tej imprezy czeka już na przyszłoroczne zwycięstwo, co da mu uprawnienie do wzięcia „na zawsze” pięknego i prawie półmetrowego puchary przechodniego.

Oczywiście dzięki tegorocznemu zwycięstwu stał się posiadaczem nieco mniejszego pucharu i kilku atrakcyjnych nagród rzeczowych. W bojach do zwycięstwa musiał pokonać dwóch zawodników miejscowych z Międzyrzecza. Najpierw w półfinale z odesłał z kwitkiem Tomasza Kroppa 6-4, 6-1, a w wielkim finale Pawła Grabskiego 6-2, 6-4. Brawo, brawo…

Dla statystyków i amatorów tego sportu podajemy najlepszych w poszczególnych kategoriach:

Kobiety OPEN

 1. Iwona Kowalska-Arteniuk
 2. Ewelina Nadała

Mężczyźni OPEN

 1. Alan Matelski
 2. Michał Marek
 3. Krzysztof Zapolski i Marek Martynowicz

40+

 1. Wojciech Tomków
 2. Paweł Grabski
 3. Mariusz Zieliński i Tomasz Kropp

50+

 1. Wojciech Skołozdrzy
 2. Tadeusz Taborowski
 3. Jerzy Oleśniewicz

60+

 1. Marek Chmielewski
 2. Jerzy Nowak
 3. Zdzisław Konieczny i Jerzy Balicki

– Gratulujemy! Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom dziękujemy za sportową rywalizację i ducha walki. To były wspaniałe trzy dni pełne sportowych wrażeń. Zapraszamy na kolejny Memoriał w przyszłym roku.- komentują główni organizatorzy z Międzyrzeckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Turniej jak co roku został zorganizowany pod patronatem Burmistrza Międzyrzecza.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice