fbpx
Home Aktualności Wspomnień czar: Mikołajkowe marszowe szaleństwo. Mamy świetną galerię zdjęć. Szukajcie siebie!

Wspomnień czar: Mikołajkowe marszowe szaleństwo. Mamy świetną galerię zdjęć. Szukajcie siebie!

by Robson
Mikołajkowy Marsz Slubice (3)

Póki jeszcze można i do tego pogoda dopisuje zachęcamy do rodzinnych i indywidualnych spacerów i marszów. Żeby Was do tego przekonać wracamy do tegorocznego mikołajkowego Marszu właśnie, który odbył się wokół Placów Bohaterów, Jana Pawła II i Wolności

Mamy ciekawą fotogalerię z tego wydarzenia. Uczestników zachęcamy do wspomnień. Osoby zainteresowanym przypominamy, że pierwsza edycja tej imprezy jeszcze jako bieg odbyła się w ubiegłym roku. Skąd zmiana w bieżący roku nazwy?

Ze względów bezpieczeństwa bieg został przemianowany na marsz. Nie było rywalizacji 2-os. rodzin, zachowane były odstępy, a wszyscy oczywiście wystąpili w maseczkach. Każda rodzina miała do pokonania dokładnie 2020 m. 60 rodzinek wyruszyło na trasę.

Choć nie było mowy o rywalizacji warto wspomnieć, że pierwsza trójka, a właściwie szóstka, która dotarła do mety przedstawiała się następująco: „Rutki” Aleksander i Rafał Rutkowscy ze Słubic (czas 09:03 min.), „Tyczyńskie Team” Anna I Lidia Tyczyńskie z Ośna Lub. (09:10) oraz „Łobaczewscy I” Marta i Wiktor Łobaczewscy również z Ośna Lub. (09:11). Z kolei wszystkie drużyna na mecie zostały obdarowane pamiątkowymi statuetkami.

Link do Komunikatu końcowego

To było ostatnie wydarzenie sportowe organizowane przez SOSiR i współorganizatorów w tym roku. Oby rok 2021 sprzyjał wielu imprez sportowych.

 

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice