fbpx

Wspomnienia letnich miesięcy

Po przerwie wakacyjnej, w ostatnią środę września (28.09.2022) w słubickiej bibliotece odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Mimo deszczowej i pochmurnej pogody Klubowiczki w trakcie opowieści o swoich letnich przygodach wykazały się dużym poczuciem humoru. Z chęcią opowiadały o książkach, które czytały i polecają innym.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Duże zainteresowanie i wiele emocji wśród Pań wywołała książka Pani Haliny Śliwki – pisarki ze Słubic. Dzieło pt. „Odcienie wspomnień i marzeń” to, jak sama autorka mówi, zbiór zapisów jej życia, z których się w pewnym sensie rozlicza. Każda strona książki to część przeżyć autorki zamienionych w świat pragnień i fantazji.

Co jest fikcją a rzeczywistością? Każdy, kto chce się dowiedzieć musi przyjść do słubickiej biblioteki, która posiada aż trzy egzemplarze tej powieści podarowane przez samą autorkę.

Na Klubowiczki w trakcie spotkania czekała również miła niespodzianka w postaci…krzyżówki! Hasłem był tytuł powieści, która będzie omawiana już na następnym, październikowym spotkaniu. Szarada była pozytywnym zaskoczeniem dla uczestników spotkania i mają nadzieje, że to nie ostatnia taka atrakcja przygotowana przez pracowników biblioteki. 

Bardzo dziękujemy za spotkanie i już serdecznie zapraszamy na następne, które odbędzie się w ostatnią środę kolejnego miesiąca, czyli 26 października 2022 r.

Autor: Zespół BPMiG w Słubicach

Czytaj też: IGRZYSKA SOŁECTW I DISCO POLO SHOW W GÓRZYCY ZA NAMI! [FOTORELACJA]

Baner Brand Cy
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice