fbpx
Home Aktualności Wszystkie osoby z komisji wyborczych, które miały kontakt z zakażonym koronawirusem są zdrowe!

Wszystkie osoby z komisji wyborczych, które miały kontakt z zakażonym koronawirusem są zdrowe!

by Renata Hryniewicz
Covid 5288310 1920

– Wielka radość! – Właśnie dostałem informację od dyrektora słubickiego sanepidu, że testy na obecność koronawirusa zrobione sześciu pracownikom Urzędu Miejskiego są ujemne! – tak cieszył się dzisiaj około godz.8.00 burmistrz Mariusz Olejniczak. Teraz już mogą cieszyć się wszyscy, bo wszystkie osoby, które miały kontakt z osobą chorą mają wyniki ujemne.

Wszyscy pracownicy urzędu miejskiego i starostwa, którzy mieli kontakt z zakażonym na koronwirusa człowiekiem zostali wczoraj przebadane testami. Żadna z nich nie wyniku dodatniego, co świadczy o tym, że do zakażenia nie doszło.

– Wszystkie wyniki są negatywne i to jest bardzo dobra wiadomość nie tylko dla pracowników starostwa, ale przede wszystkim dla mieszkańców powiatu – mówi wicestarosta Robert Włodek.

– Wszyscy bardzo się wczoraj wystraszyliśmy. Na szczęście sprawa zakończyła się dobrze. Kamień spadł nam z serca. Wybory będą przeprowadzone bez żadnych zakłóceń. Dzisiaj dopinamy wszystko na ostatni guzik – mówi I Love Słubice burmistrz Mariusz Olejniczak, który w urzędzie od rana pilotuje sprawę.

Na tę chwilę w Słubicach  są dwa aktywne przypadki. Zakażony jest ojciec i jego syn.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Baner Brandmed 2

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice