fbpx

Wyjazdowy komplet punktowy

Juniorzy Polonii Słubice pozytywnie rozpoczęli rundę rewanżową w I Wojewódzkiej Lidze. Wyjazd do Kisielina, pewne zwycięstwo i upragniona pozycja lidera tych rozgrywek.

Juniorzy SKP Kisielin od dobrych kilku kolejek utrzymują środkowe miejsca w tabeli, jak się okazało nie tylko na papierze faworytem był lider ze Słubic.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

– Mecz w Kisielinie już na początku rozgrywał się na naszą korzyść. Wynik otworzyliśmy w 1 minucie spotkania po indywidualnej akcji Daniela Neumana, chwile później w 9 minucie, kapitalnym uderzeniem z cyklu ,,Stadiony Świata” popisał się Gabryś Lutycz, prowadzimy 2:0. Niestety pod koniec pierwszej połowy wkradł się moment rozluźnienia w naszej defensywie i gospodarze strzelają nam dwie bramki. Na szczęście szybko staramy się odpowiedzieć na bramki rywala i kapitalnym uderzeniem zza pola karnego popisuje się Oskar Ryszczuk.- komentował na gorąco trener Maciej Ossowski.

Do przerwy widniał wynik 3:2, a ta szczęśliwa bramka „do szatni”, trzeba przyznać, że skutecznie podcięła skrzydła gospodarzom. Druga połowa przebiegała już według planu oraz założeń taktycznych trenera, które skutecznie wykonywane były przez zawodników.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

– Dokonałem kilku roszad w składzie i nadal spokojnie kontrolowaliśmy to spotkanie. W 79 minucie kolejny raz Daniel Neuman przeprowadza indywidualną akcję po lewej stronie boiska i tym samym dorzuca swoje drugie trafienie w meczu, całości dopełnia w 85 minucie Bartek Oprzalski posyłając już ostatecznie rywala na łopatki, po błędzie ich bramkarza. Podsumowując gra w ofensywie bardzo cieszy, ponieważ strzelamy 5 bramek na wyjeździe z bardzo trudnym oraz bardzo dobrze zorganizowanym w defensywie zespołem z Kisielina. Dorzucamy kolejne 3 punkty i skupiamy się już na następnym spotkaniu.- kończy M. Ossowski.

Poloniści po tym meczu oczywiście nadal są liderem w tabeli. Ich osiągnięcie to 21 punktów w tabeli, przy czym jako jedyna ekipa nie doznali jeszcze goryczy porażki. Nad następną pozycją w tabeli – Wartą I Gorzów WLKP. mają już cztery punkty przewagi.

To najbliższe spotkanie w roli gospodarzy odbędzie się już w niedzielę 24 października od godziny 12.00. Kibice przybywajcie!

MKS Polonia Słubice- SKP Kisielin 5-2

Bramki strzelali:

2x Neuman

1x Ryszczuk

1x Oprzalski

1x Lutycz

Czytaj także: To niesamowite! Dominika odnosi kolejne zwycięstwo w ITF w Portugalii! Jesteśmy dumni!

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice