fbpx

Wystartował golfowy weekend [FOTO]

W piątek o 12.30 słubickie pole golfowe Dębowa Polana gościło z miast zaprzyjaźnionego klubu z Frankfurtu nad Odrą i kilku innych z terenu Niemiec. W sobotę natomiast pole będzie areną turnieju, który był rozgrywany w ramach Święta Hanzy.

 Zanim jednak o turnieju organizowanym przez „Dębową Polanę” i Słubice Golf Club kilka sów o zmaganiach piątkowych. 16 graczy (sami panowie) mieli „do pokonania” dwa razy po 9 dołków. Deszcz jednak w pewnym momencie przeszkodził na tyle, że golfiści musieli przerwać swoje zmagania. Impreza odbyła się w ramach ligi, a kolejne punkty do klasyfikacji dopisali sobie najlepsi.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Sobotnie zmagania golfowe w ramach tegorocznych wydarzeń sportowych i kulturalnych odbędą się od godz. 10.00 pn. na „dystansie” 18 dołków (2 x 9). Letnie Granie w Słubicach o Puchar pola Dębowa Polana, bo tak teraz nazywa się ten turniej postanowiono zmienić tradycyjną nazwę ze względów pandemicznych. Wcześniej w tym okresie odbywały się turnieje w ramach Miejskiego Święta Hanzy. Do tego wydarzenia zapisały się 24 osoby z Polskich klubów, a także niemieckich.

Najlepsi w kilku kategoriach otrzymają puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Uroczyste zakończenie (o ile aura nie przeszkodzi) powinno się odbyć ok. godz. 15-16.

Kibice mile widziani.

Czytaj też: Dominika z kolejnym medalem Mistrzostw Polski! Gratulacje!

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!