fbpx
Home Aktualności Znów niektóre ulice bez wody. Piątkowa awaria i nocna przerwa w dostawach z poniedziałku na wtorek.

Znów niektóre ulice bez wody. Piątkowa awaria i nocna przerwa w dostawach z poniedziałku na wtorek.

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Basin 1502544 1920

Dzisiaj Zakład Usług Wodno- Ściekowych poinformował o awarii wodociągu. Bez wody pozostaną ulice Konstytucji 3 Maja oraz Drzymały. Ale mogą też jej nie mieć inne ulice, a nawet całe miasto.

„Ze względu na zakres prac możliwe jest również okresowe wstrzymanie dostaw wody dla mieszkańców pobliskich ulic lub w szczególnym przypadku całego miasta. Prace naprawcze na sieci wodociągowej już zostały wdrożone i mogą potrwać do godziny 15.00” czytamy w komunikacie.

Po przywróceniu dostaw wody możliwe jest krótkotrwałe obniżenie jej ciśnienia oraz zmiana barwy.

Kolejny komunikat dot. ulic Nadodrzańskiej, Kopernika, Mickiewicza, Szamarzewskiego oraz Wałowej w Słubicach. W nocy z poniedziałku na wtorek mieszkańcy nie będą mieli dostępu do bieżącej wody. Poniżej pełna treść komunikatu:

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

Informujemy, że w związku z prowadzonymi przełączeniami do nowej sieci wodociągowej w nocy z poniedziałku na wtorek ( 10-11.08.2020 rokuwystąpi nocna przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulic: Nadodrzańskiej, Kopernika, Mickiewicza, Szamarzewskiego, Wałowej w Słubicach.  Utrudnienia planowane są w godzinach 22.00 – 6.00.  Ze względu na zakres i charakter prowadzonych robót w trakcie prac może wystąpić konieczność chwilowego wstrzymania dostaw wody dla budynków usytuowanych przy ulicach przyległych, a także całego miasta .

 

W mieście odbywają się przełączenia nowej sieci wodociągowej, która została wybudowana w ramach realizowanego przez naszą Spółkę projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, współfinansowanego ze środków unijnych.

 

Prowadzone prace są niezbędne dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania całej sieci wodociągowej.  Aby zminimalizować uciążliwości dla mieszkańców roboty będą odbywały się w porze nocnej. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić okresowe obniżenie jej ciśnienia oraz zmiana barwy.

 

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. 

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice