fbpx
Home Blogi Pora się przywitać ❤️

Pora się przywitać ❤️

by Gabrysia Farbotko
Gabriela Farbotko

Dzień dobry wszystkim!

Dzień dobry tym, którzy „wpadli” tutaj tylko na moment i pójdą dalej jak i tych którzy postanowią zostać ze mną na nieco dłuższą chwilę…

Mam cichą nadzieję, że będzie nam po drodze ze sobą, a jeśli nawet nie, to że poprzez najzwyczajniejszą w świecie ludzką życzliwość i wyrozumiałość będziemy umieli spojrzeć na siebie oczami tolerancji i zrozumienia.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Wierzę, że nie każdy musi mieć tak jak ja, że nie każdy musi chcieć żyć tak jak ja i chcieć tak jak ja, ale wierzę, że pomimo różnic pomimo odmiennych zdań możemy szanować siebie nawzajem i swoje spojrzenia na świat.

Kim jestem i dlaczego tutaj jestem?

Mam na imię Gabrysia, dla większości znajomych Gabi. Jestem kobietą, żoną i mamą. A jestem tu dlatego, bo pisanie i przelewanie myśli na papier, w tym wypadku bardziej na klawiaturę sprawia, że odpoczywam i zbieram siły do stawiania czoła codzienności.

Jedni biegają, inni malują, szydełkują, podróżują, a ja sobie skromnie piszę…

Mam 36 lat prawie ?. Od 13 lat jestem mężatką i mamą trzech cudownych córek 12-letniej Aurelki, 4-letniej Tosi i 1,5 rocznej Agatki. Jestem kobietą jakich wiele, ale uczę się dostrzegać swoją własną wyjątkowość. Uczę się uważności na bycie tu i teraz. W swojej normalności i natłoku codziennych problemów robię wszystko by doceniać to, co już mam.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

Jeśli zapytasz dlaczego zdecydowałam się pisać kolejnego bloga jakich wiele to odpowiem tak: bo warto próbować, bo warto spełniać marzenia choćby po to żeby za parę lat nie pluć sobie w brodę, że się mogło, że się nawet chciało, a z braku odwagi i wiary w siebie zrezygnowało.

Będę tutaj zachęcać i Ciebie i siebie samą do motywacji by czerpać z codziennego życia tyle by bez względu na to jaki tryb życia prowadzisz, czym się zajmujesz i jaki masz nastrój, czy koniec dnia był dla Ciebie powodem do powiedzenia sobie „to był naprawdę dobrze przeżyty dzień”.

Nie będę udawać kogoś kim nie jestem dlatego będę pisać jak z mojej perspektywy postrzegam życie i to co tworzy mój świat dookoła. Może i znajdziesz w tym postrzeganiu jakieś  podobieństwa i cechy wspólne? Może pomyślisz „dobrze, że tu trafiłem/ trafiłam”? Będzie mi miło.

Witam się z Tobą jeszcze raz i zapraszam do wspólnej drogi. Takiej normalnej, zwyczajnej, ale z domieszką humoru i motywacji.

❤️❤️❤️

Baner Brand Cy
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

1 comment

a.miklaszewska32@gmail.com 6 czerwca 2020 - 18:18

Brawo Gabi ?

Leave a Comment

Podcast Słubice