fbpx

Miłosz w Europie odcinek 11 – Jak ostrzygłem Irakijczyka w Budapeszcie ?

Miłosz Izdebski to stylista ze Słubic, który postanowił zwiedzić Europę nie tylko pod kątem kultury i historii odwiedzanych krajów. Program Miłosz w Europie to również okazja by zajrzeć na zaplecze zawodu fryzjera. Posłuchać jak wygląda wykonywanie tego zawodu w Czechach, jak radzi sobie barber z Budapesztu czy w końcu zobaczyć jak sam Miłosz staje w nietypowych sytuacjach z nożyczkami i maszynką w rękach. 

Nowy, 11 już, odcinek Miłosza w Europie jest nie lada gratką dla osób, które interesują się zawodem fryzjera. Jak sam żartobliwie napisał znany i ceniony stylista:

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Tym razem pomyślałem, że skorzystam z okazji i wcielę się w rolę fryzjera pracującego w Budapeszcie. Na moim fotelu zasiadł gość z dalekiego wschodu. Symboliczne strzyżenie jakie wykonałem pozwala mi śmiało stwierdzić, że ludzie potrafią być otwarci niezależnie od tego skąd pochodzą i jaką wyznają wiarę, z pewnością każdy korzysta z usług fryzjera 🙂 

Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak filmy Miłosza są ciekawe nie tylko dla pasjonatów nożyczek i spadających włosów. W  programie KLASYKIEM DO SALONU znane osoby ze Słubic (i nie tylko!) zanim trafiają na fotel fryzjerski przeprowadzają ciekawe rozmowy w volkswagenie garbusku z 1965 roku. Niniejszym zapraszamy Was do innych materiałów Miłosza Izdebskiego (KILK) i obejrzenia najnowszej produkcji poniżej.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice