fbpx
Home Kultura i rozrywka Miłosz w Europie odcinek 11 – Jak ostrzygłem Irakijczyka w Budapeszcie ?

Miłosz w Europie odcinek 11 – Jak ostrzygłem Irakijczyka w Budapeszcie ?

by Wojtek
Miłosz W Europie Fragment 11 Odcinku, Miłosz Izdebski Strzyże W Budapeszcie

Miłosz Izdebski to stylista ze Słubic, który postanowił zwiedzić Europę nie tylko pod kątem kultury i historii odwiedzanych krajów. Program Miłosz w Europie to również okazja by zajrzeć na zaplecze zawodu fryzjera. Posłuchać jak wygląda wykonywanie tego zawodu w Czechach, jak radzi sobie barber z Budapesztu czy w końcu zobaczyć jak sam Miłosz staje w nietypowych sytuacjach z nożyczkami i maszynką w rękach. 

Nowy, 11 już, odcinek Miłosza w Europie jest nie lada gratką dla osób, które interesują się zawodem fryzjera. Jak sam żartobliwie napisał znany i ceniony stylista:

Tym razem pomyślałem, że skorzystam z okazji i wcielę się w rolę fryzjera pracującego w Budapeszcie. Na moim fotelu zasiadł gość z dalekiego wschodu. Symboliczne strzyżenie jakie wykonałem pozwala mi śmiało stwierdzić, że ludzie potrafią być otwarci niezależnie od tego skąd pochodzą i jaką wyznają wiarę, z pewnością każdy korzysta z usług fryzjera 🙂 

Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak filmy Miłosza są ciekawe nie tylko dla pasjonatów nożyczek i spadających włosów. W  programie KLASYKIEM DO SALONU znane osoby ze Słubic (i nie tylko!) zanim trafiają na fotel fryzjerski przeprowadzają ciekawe rozmowy w volkswagenie garbusku z 1965 roku. Niniejszym zapraszamy Was do innych materiałów Miłosza Izdebskiego (KILK) i obejrzenia najnowszej produkcji poniżej.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice