fbpx
Home Galeria Rozwiązanie konkursu Leć z I Love Słubice. Zobacz zdjęcia i film ze skoku spadochronowego słubiczanki Oli Żelek!

Rozwiązanie konkursu Leć z I Love Słubice. Zobacz zdjęcia i film ze skoku spadochronowego słubiczanki Oli Żelek!

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (134)
Pamiętacie Olę, która wzięła udział w naszej zabawie i wygrała skok ze spadochronem? Dwa tygodnie temu w szkole spadochronowej SKYDIVE.PL spełniła swoje marzenie skacząc z 4000 metrów. Cała redakcja I Love Słubice jest z Ciebie dumna Ola. Gratulujemy!
 
Portal I Love Słubice poleca zawsze bezpieczne skoki pod okiem profesjonalistów w DropZone FLITECLUB.PL.
 
Poniżej galeria zdjęć oraz film z tego wydarzenia. 
 

 
Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (6)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (9)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (17)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (26)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (34)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (38)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (56)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (61)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (93)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (95)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (103)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (112)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (121)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (130)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (134)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (155)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (172)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (199)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (201)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (213)Rozwiązanie Konkursu Leć Z I Love Słubice. Skok Oli Żelek W Szkole Spadochronowej Skydive.pl (221)

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice