fbpx
Home Aktualności Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim to, co najcenniejsze… Podaruj zdrowie

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim to, co najcenniejsze… Podaruj zdrowie

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Dsc 6910

Jak co roku Brandmed stara się by nasz świąteczny upominek był nietuzinkowy i od serca. Ma pokazać naszym bliskim, jak bardzo nam na nich zależy. Często jednak wybór odpowiedniego prezentu okazuje się dość trudnym zadaniem. W reklamach na każdym kroku superokazje i świąteczne promocje kuszą swoją rozmaitością. Warto jednak zatrzymać się na chwilę… A może by tak zapisać mamę na masaż relaksacyjny? Jak zadbać o dziadka zdrowie? Czy mój syn na pewno wie jak ćwiczyć po swojej ostatniej kontuzji?

Jak rozpoznać potrzeby naszych bliskich?

Przy różnych okazjach, w tym i podczas Świąt Bożego Narodzenia, życzymy sobie zdrowia. Jednak zazwyczaj na życzeniach się kończy, podczas gdy możemy zrobić coś więcej. W jaki sposób? Może zauważyłaś/eś, że Twój tata od jakiegoś czasu narzeka na ból pleców? Albo słyszysz, jak mama znów powtarza, że musi się wybrać do lekarza, ale przecież nigdy nie ma na to czasu. A może zauważyłaś/eś, że Twoi bliscy po prostu odkładają swoje sprawy zdrowotne na drugi plan, bo przecież są inne „ważniejsze” sprawy? To idealny moment, by się wykazać!

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

Podaruj ZDROWIE!

Właśnie nadchodzi najlepsza okazja, by podarować komuś coś więcej, niż tylko kolejną rzecz do odstawienia na półkę. Podaruj najbliższym najcenniejszy prezent na świecie… ZDROWIE! A na pewno pierwszy krok w kierunku, by o nie zadbać. Jak to zrobić? Obecnie można znaleźć wiele inspiracji prezentowych, związanych z dbaniem o zdrowie. Bliskich możesz obdarować voucherem upominkowym na konkretny zabieg czy konsultację lekarską, ale i wykupić bon na dowolną kwotę, dzięki czemu obdarowana osoba będzie mogła wybrać i skomponować usługi wedle własnego uznania i potrzeb.

Podaruj Na Święta Voucher Ze Zdrowiem Pl2

Co wybrać?

Vouchery/bony prozdrowotne obejmują na przykład: konsultacje u lekarzy specjalistów, zabiegi fizjoterapeutyczne (lecznicze, ale i relaksacyjne), fizykoterapię, badania diagnostyczne, czy tematyczne pakiety, łączące kilka rodzajów usług. Specjaliści w Centrum Medycznym Brandmed zajmują się diagnostyką i leczeniem dolegliwości w wielu obszarach: dermatologia, kardiologia, neurologia, ortopedia, chirurgia naczyniowa, endokrynologia i inne. Znajduje się tu także rozbudowany dział fizjoterapii, oferujący ponad 30 zabiegów leczniczych i relaksacyjnych (masaże, drenaż limfatyczny, terapia manualna, ale i takie jak okłady fango z wysoko zmineralizowanego błota leczniczego pochodzenia wulkanicznego). Voucher może ponadto obejmować usługi diagnostyczne, takie jak badania laboratoryjne, USG, badanie Dopplerowskie, echo serca i inne.

Zatem jeśli chcesz sprawić bliskim wyjątkowy upominek i jednocześnie zadbać o ich zdrowie, podaruj im „Bon upominkowy dla wyjątkowej osoby” do zrealizowania w Centrum Medycznym Brandmed. Bony do odbioru w recepcji Centrum na 2 piętrze Galerii Prima przy ul. Daszyńskiego 1.

Autor: Marta Potaszkiewicz, Brandmed

Dsc 6899

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice