fbpx

Wybory prezydenta RP 2020. Siedziby komisji? W jakich godzinach głosować? Jakie ulice należą do danego obwodu? Latarnik wyborczy.

Już w niedzielę od 7.00 do 21.00 wybierać będziemy nowego prezydenta. Przygotowaliśmy dla Was informacje o adresach komisji wyborczych, godzinach ich pracy itp. Jeśli jeszcze się wahasz i nie wiesz na kogo zagłosować, pomoże Ci w tym Latarnik Wyborczy, do którego link również znajdziecie poniżej. 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 ( ulice: aleja Niepodległości, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Folwarczna, Kunowicka, Kupiecka, Letnia, Malinowa, Nocznickiego, Obozowa, osiedle Przemysłowe, Południowa, Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Północna, Przedwiośnie,Rzepińska, Sosnowa, Sportowa, Strzelecka, Transportowa, Widokowa, Wiosenna, Wschodnia, Zachodnia, Zimowa).
Miejsce: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach, aleja Niepodległości 23.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 ( Kilińskiego, Kochanowskiego, Wandy, Wodna).
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach, ul. Kilińskiego 8.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 ( 1 Maja, Adama Asnyka, aleja Młodzieży Polskiej, Dąbrówki, Jedności Robotniczej, Konopnickiej, Kościuszki,
Mirosławskiego, plac Frankfurcki, Wrocławska)
Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach, ul. 1 Maja 1.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 ( Kopernika od nr 1 do nr 17, od nr 60 do końca, Księdza Augustyna Szamarzewskiego, Mickiewicza, Nadodrzańska,Wałowa)
Miejsce: Przedszkole Samorządowe nr 1 w Słubicach.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 (Bolesława Chrobrego, Chopina, Kopernika od nr 18 do nr 59, Księdza Piotra Wawrzyniaka)
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach, ul. Wojska Polskiego 1, hol.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Komisja wyborcza nr 6 (Daszyńskiego, osiedle Słowiańskie, plac Sybiraków, Słowackiego)
Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach, ul. Jedności Robotniczej 18. 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 ( Podchorążych, Reja, Słowiańska, Żeromskiego)
Miejsce:Przedszkole Samorządowe nr 3 w Słubicach, ul. Podchorążych.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 ( Paderewskiego, Sienkiewicza)
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Słubicach, aleja Niepodległości 13.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 (Bolesława Krzywoustego, Jana III Sobieskiego, Kanałowa, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Krótka, Narutowicza, plac Bohaterów, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stefana Batorego, Władysława Łokietka, Zygmunta I Starego, Żwirki i Wigury)
Miejsce:Przedszkole Samorządowe nr 2 w Słubicach, ul. Narutowicza 17.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 ( plac im. Jana Pawła II, plac Przyjaźni, plac Wolności, Seelowska)
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach, ul. Wojska Polskiego 1, sala nr 18. 


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11(Akademicka, Bohaterów Warszawy, Józefa Piłsudskiego, Konstytucji 3 Maja od nr 67 do końca, Mariana Grabarskiego,
Wojska Polskiego od nr 1 do nr 50, od nr 120 do końca)
Miejsce: Przedszkole Samorządowe nr 4 w Słubicach, ul. Bohaterów Warszawy 8. 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 (Kazimierza Jagiellończyka, Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 66, Mieszka I, osiedle Świerkowe, Piska, Staszica,
Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły)
Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach, ul. Wojska Polskiego 38, sala nr 2. 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 ( Agrestowa, Arbuzowa, Aroniowa, Bratkowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Daktylowa, Drzymały, Figowa, Gołębia, Gruszkowa, Grzybowa, Jagodowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jeżynowa, Klonowa, Konwaliowa, Krucza, Kukułcza, Kwiatowa, Liliowa,Lisia, Makowa, Morelowa, Oliwkowa, Ogrodowa, Orzechowa, osiedle Krasińskiego, osiedle Wimar, Owocowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Prosta, Różana, Rysia, Sadowa, Sokola, Sowia, Szczecińska, Śliwkowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Wilcza,Winogronowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego od nr 51 do nr 119, Żurawia)
Miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach, ul. Wojska Polskiego 38, sala nr 5.

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14 (Drzecin, Golice, Lisów, Nowe Biskupice, Nowy Lubusz, Pławidło, Stare Biskupice)
Miejsce:
 Świetlica wiejska w Drzecinie, Drzecin 30b.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15 (Kunice, Rybocice, Świecko)
Miejsce:
Świetlica wiejska w Rybocicach, Rybocice 20.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16 ( Kunowice)
Miejsce:Szkoła Podstawowa w Kunowicach, Kunowice ul. Słubicka 18.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17 (Nadodrzańska 6)
Miejsce: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Szpital Powiatowy” w Słubicach.

INFORMACJA DLA WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W trakcie Wyborów Prezydenckich wyborcy niepełnosprawni mogą zgłaszać pod bezpłatny numer alarmowy Straży Miejskiej 986, lub numer : 95 7372000 potrzebę dowiezienia do lokalu wyborczego w celu udziału w wyborach.
           Potrzebę bezpłatnego transportu osoby niepełnosprawne mogą zgłaszać od 16.06.2020 r. lub w dniu wyborów.  Dowóz do lokali wyborczych  Funkcjonariusze Straży Miejskiej będą realizować według kolejności zgłoszeń

Latarnik Wyborczy
Jeśli jeszcze ktoś nie jest zdecydowany na kogo głosować, może w tym pomóc test na Latarnik Wyborczy, który odpowie na pytanie jaki kandydat na prezydenta ma poglądy zgodne z Twoimi.  

whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice