fbpx
Home Aktualności Rzepin: Uczniowie jednej z klas, ich rodzice i część nauczycieli od wczoraj jest na kwarantannie. Zakażona jest jedna uczennica.

Rzepin: Uczniowie jednej z klas, ich rodzice i część nauczycieli od wczoraj jest na kwarantannie. Zakażona jest jedna uczennica.

by Renata Hryniewicz
Szkoła Podstawowa W Rzepinie

Cała klasa 6 d Szkoły Podstawowej w Rzepinie, rodzice tych uczniów oraz nauczyciele, którzy prowadzili lekcje w klasie odbywają kwarantannę. 

– Wczoraj w godzinach popołudniowych dostaliśmy telefon z sanepidu, że jesteśmy objęcie kwarantanną. Okazało się, że jedna z dziewczynek klasy 6 d, do której uczęszcza mój syn jest zakażona koronawirusem – mówi ojciec jednego z uczniów.

– Mamy jedna uczennicę z pozytywnym testem. Jest w domu. Klasa przez tydzień będzie na zdalnym nauczaniu, nauczyciele, którzy mieli kontakt- również. Jesteśmy w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną, organem prowadzącym i sprawującym nadzór pedagogiczny. Przestrzegamy procedur. Nic niepokojącego w tej chwili się nie dzieje – mówi I Love Słubice dyrektor szkoły Ewa Winiarczyk.

Koronawirus w szkole wystąpił również w Liceum Ogólnokształcącym sąsiedniego powiatu sulęcińskiego. Potwierdzono tutaj 3 przypadki COVID-19 wśród kadry. I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza jest zamknięte, a uczniowie uczą się się zdalnie. Na razie do 12 października.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Baner Brandmed 2

You may also like

2 komentarze

Marta Ćwikłowska 5 października 2020 - 12:32

Klasa 6d,ma kwarantannę nie 6b

Renata Hryniewicz 5 października 2020 - 12:34

Już poprawiamy. Dziękujemy za informację.

Leave a Comment

Podcast Słubice