fbpx
Home Aktualności Spektakularna wygrana i wywalczone mistrzostwo Polski w pięcioboju rzutowym na rok 2020 Małgorzaty Krzyżan!

Spektakularna wygrana i wywalczone mistrzostwo Polski w pięcioboju rzutowym na rok 2020 Małgorzaty Krzyżan!

by Ewa Zalewska
Fot. Małgorzata Krzyżan ( druga od lewej)Archiwum Prywatne.

W sobotę 27 czerwca w Toruniu  odbyły się 28 Mistrzostwa Polski Masters w Wielobojach Rzutowych, w których debiutowała Małgorzata Krzyżan. Słubiczanka największe sukcesy odnosi w rzucie dyskiem. Jej życiowy rekord w tej dyscyplinie to 52,96m !

M. Krzyżan przyzwyczaiła już nas do swoich sukcesów. Wielokrotnie zdobywała medale na m.in. mistrzostwach świata weteranów, startowała z powodzeniem w tzw. pięcioboju policyjnym, a także pchnięciu kulą na mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Lekkiej Atletyce.

Medal Małgorzaty Krzyżan.

Medal Małgorzaty Krzyżan. Fot. Archiwum prywatne

– Cieszę się, że udało mi się wywalczyć to zwycięstwo, choć nie było łatwo, bo pięć trudnych konkurencji w ponad 30 stopniowym upale to to jest wyzwanie – mówi Małgorzata.

Pięciobój rzutowy składa się z następujących konkurencji : rzut młotem, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem i rzut ciężarkiem.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice