Zgłosił fikcyjną kradzież samochodu

Zgłosił fikcyjną kradzież samochodu. Teraz odpowie za przestępstwo

Zgłosił fikcyjną kradzież samochodu. Teraz odpowie za przestępstwo. 33-letni mieszkaniec powiatu słubickiego usłyszał zarzuty składania fałszywych zeznań oraz złożenia zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie. Podejrzany zgłosił kradzież swojego samochodu o wartości 50 tysięcy złotych. Jak ustalili słubiccy kryminalni, kradzieży nie było, a zgłoszenie miało na celu wyłudzenie pieniędzy z ubezpieczenia. Do słubickiej komendy zgłosił się mężczyzna,