Ogromny sukces odniosły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 „Miś Uszatek” w Słubicach. W środę, 17 czerwca 2026 roku, trzyosobowa drużyna reprezentująca placówkę wzięła udział w Finale Wojewódzkiego Turnieju o Bezpieczeństwie „Bezpieczna Zerówka”, zdobywając I miejsce w całym województwie lubuskim. Do finałowej rywalizacji przystąpiło 12 drużyn, które wcześniej zwyciężyły w etapach powiatowych. Uczestnicy musieli wykazać
































