16 maja w Laskach Lubuskich wydarzyło się coś naprawdę wyjątkowego. W świetlicy wiejskiej spotkali się obecni mieszkańcy, dawni mieszkańcy, którzy wyjechali przed laty, a także młodsze pokolenie, które dziś tworzy historię tej niewielkiej miejscowości. Były wspomnienia, stare fotografie, śmiech, wzruszenie i łzy, których nikt nie próbował ukrywać. Na wiejskiej świetlicy rozłożono stare fotografie sprzed kilkudziesięciu

























