W sobotę, 6 czerwca, boisko w Laskach Lubuskich tętniło życiem. Wszystko za sprawą wydarzenia, które połączyło sportową rywalizację z obchodami Dnia Dziecka. Na mieszkańców czekał turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora GOK oraz mnóstwo atrakcji przygotowanych dla najmłodszych i całych rodzin. Już od godziny 10.00 rozpoczęły się rozgrywki siatkarskie, które przyciągnęły zawodników i kibiców. Organizatorem
































