iLoveSłubice.pl to portal dedykowany powiatowi słubickiemu. W skład powiatu wchodzą gminy: Słubice, Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Górzyca. Ze względu na przygraniczne położenie z Niemcami (przejścia: Słubice – Frankfurt nad Odrą oraz Świecko) część z poruszanych tematów związana jest z codziennymi relacjami polsko-niemieckimi, takimi jak rynek pracy czy historia Ziem Odzyskanych. Jako jedyny portal w naszym regionie umożliwiamy użytkownikom prowadzenie własnych blogów czy dodawanie wydarzeń do lokalnego kalendarza. Nasi Czytelnicy są zainteresowani tematami związanymi z Województwem Lubuskim, ale również poszukują pracy i rozrywki na terenie Berlina i Brandenburgii. Jesteś zainteresowany reklamą na naszym portalu?

Zapraszamy do kontaktu:

email: kontakt@iloveslubice.pl

telefon: +48 881 393 353

Zadbamy o Twoje zaplecze! Chętnie pomożemy z treściami reklam oraz przygotujemy odpowiednie formaty graficzne. Wystarczy do nas napisać, a resztę zrobimy dla Ciebie!

Na naszym portalu znajdą Państwo szereg różnych możliwości reklamowych. Informacje o wyróżnieniu wizytówki firmy lub ogłoszenia lokalnego znajdują się w oddzielnych zakładkach. Poniżej zawarte są najważniejsze informacje o reklamach wizualnych oraz tekstowych.

Najważniejsze informacje o reklamie na portalu iLoveSłubice.pl​

  • Wszystkie ceny są kwotami netto.
  • Reklamy na portalu iloveslubice.pl wyświetlane są w rotacji 1 baner na max. 3-4 możliwe. Oznacza to, że każde przeładowanie strony przez użytkownika wyświetli następny baner.
  • Reklamy mogą zawierać istotne informacje Twojej firmy, jak adres czy numer telefonu, a poprzez kliknięcie przenosić na Twoją stronę internetową lub fanpage.
  • Klienci, którzy zechcą stworzyć z nami bardziej rozbudowane kampanie mogą liczyć na zniżki oraz niestandardowe formaty reklam. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

Doceniamy naszych partnerów!

Decydując się na rezerwację miejsca reklamowego na min. 3 miesiące otrzymasz od nas rabat cenowy oraz pakiet korzyści składający się z:

  • postów reklamowych w naszych mediach społecznościowych;
  • tekstów sponsorowanych przygotowanych wspólnie z redakcją;
  • pomoc ze stworzeniem angażujących materiałów reklamowych.

I wiele więcej! Potrzebujesz filmu promocyjnego lub chcesz by usłyszał o Tobie absolutnie każdy w powiecie słubickim? Zadzwoń do nas lub napisz! Przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną na Twoje potrzeby!

Dostępne miejsca reklamowe na portalu iLoveSłubice.pl

Baner reklamowy typu TOPBOARD – 159,00 zł / tydzień lub 517 zł / miesiąc

Reklama graficzna emitowana w centralnej górnej części każdego miejsca na portalu (również z poziomu podstron oraz artykułów). Baner wyświetlany zarówno na urządzeniach mobilnych jak i laptopach oraz komputerach stacjonarnych. Parametry wymiarów umożliwiają zawarcie dłuższej treści. Kliknięcie może przenosić na stronę reklamodawcy. Zapewnia bardzo wysoką widoczność reklamy graficznej.

Wymiary: 728×90, 728×300. Format: jpg, gif, gif animowany, png.

Baner reklamowy typu C1 – 129,00 zł / tydzień lub 397 zł / miesiąc

Reklama graficzna wyświetlana w centralnej części portalu przy poszczególnych sekcjach tematycznych na stronie głównej oraz – do wyboru – wśród treści dłuższych artykułów lub przy końcu każdego artykułu. Idealne miejsce by dotrzeć do osób najbardziej zainteresowanych daną tematyką. Wplecenie reklamy wizualnej w treść artykułu pozwala na naturalne przykucie uwagi zaangażowanych odbiorców. Parametry wymiarów umożliwiają zawarcie większej ilości informacji. Kliknięcie może przenosić na stronę reklamodawcy. Umożliwia dotarcie do docelowej grupy odbiorców.

Wymiary: 728×90, 728×300. Format: jpg, gif, gif animowany, png.

Baner reklamowy boczny typu B2 – 129,00 zł / tydzień lub 397 zł / miesiąc

Reklama graficzna boczna wyświetlana przy zestawieniu najpopularniejszych artykułów oraz ogłoszeń lokalnych. Są to najczęściej poszukiwane przez Czytelników elementy strony internetowej. Reklama powinna być dostosowana do dwóch wymiarów. Dłuższy, 300×600, wyświetlany w wersji desktop oraz prostokąt 300×250 dla wersji mobilnej. Banery zoptymalizowane do takich wymiarów pozwolą na zawarcie dłuższej i zróżnicowanej treści reklamy. W przypadku reklamy przeznaczonej na komputery możliwość zawarcia filmu w formacie mp4. Idealne narzędzie w przypadku akcji promocyjnych lub przedstawieniu kilku produktów jednocześnie.  Kliknięcie w reklamę może przenosić na stronę reklamodawcy.

Wymiary: 300×600 oraz 300×250. Format: jpg, gif, gif animowany, png, mp4.

Banery reklamowe boczne typu B3, B4 oraz B5 – 99,00 zł / tydzień lub 297 zł / miesiąc

Banery reklamowe boczne wyświetlane na stronie głównej tuż przy poszczególnych działach tematycznych. Idealne by dotrzeć do osób potencjalnie zainteresowanych poszczególnymi branżami.  Kliknięcie w reklamę może przenosić na stronę reklamodawcy.

Wymiary: 300×250. Format: jpg, gif, gif animowany, png.

Przy większych zamówieniach oferujemy okresowe reklamy typu: Watermark (wypełnienie tła portalu), Pop-up (reklama wyświetlana w oddzielnym oknie), Scroll Banner (reklama pływająca), Mailing (wysyłka wiadomości mailowej do subskrybentów naszego newslettera) oraz teksty sponsorowane.

Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1200 zł netto, oferujemy wykonanie baneru reklamowego w ramach zlecenia na podstawie otrzymanych materiałów oraz scenariusza. 

Ceny oraz warunki ustalamy indywidualnie z naszymi partnerami.

W sprawie reklam o niestandardowych wymiarach oraz formatach prosimy kontaktować się pod: 

email: kontakt@iloveslubice.pl

telefon: +48 881 393 353

Wydawca portalu:

I Love Słubice Sp. z o.o.

Plac Wolności 9b

69-100 Słubice