Czy wiecie, że w słubickim, małym, klimatycznym saloniku fryzjerskim pracuje znany w całej Polsce fryzjer? Na pewno część słubiczan (zwłaszcza kobiet), dobrze wie o kim piszemy. Tak, to Miłosz Izdebski.

Swoją wiedzę zdobywał ucząc się w najlepszych akademiach fryzjerskich w Polsce i na świecie, między innymi w Warszawie, Katowicach, Sankt Petersburgu, Barcelonie i Berlinie. Przez lata był instruktorem WELLA POLSKA. Przeszkolił wielu fryzjerów w całej Polsce.

fryzjer Słubice Miłosz Izdebski. Fot. Lewandowski Michał Maria

Nie od zawsze interesowało go fryzjerstwo. Chciał, śladami swojego taty, pracować w służbie mundurowej. Niestety tak się nie stało. Miał wadę serca i musiał przejść operację, co wykluczyło pracę w służbach mundurowych. Ale, jak mówi przysłowie: “Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Znajomy ojca, a brat Jagi Hupało (Jaga współpracuje z magazynami Elle, Twój Styl, Cosmopolitan i Gala. Stylizuje fryzury znanych osobistości, takich jak Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Figura i Piotr Rubik)  namówił go na spotkanie z siostrą. I tak zaczęła się jego błyskawiczna kariera.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Został jednym z pięciu szkoleniowców firmy Wella w Polsce, z którą pracuje do dziś. Czesał takie gwiazdy jak Martyna Wojciechowska, Grzegorz Markowski, Marcelina Zawadzka, robił fryzury do pokazów mody, między innymi dla Mariusza Przybylskiego.

Zobacz najnowszy projekt Miłosza Izdebskiego – Klasykiem do salonu – wywiady ze znanymi ludźmi 

Dziś pokazujemy pierwszą część analizy kolorystycznej, którą przedstawi Wam właśnie Miłosz Izdebski.

Część I – Jakim typem urody jesteś?