Reklama / Fot.Iloveslubice

W dniu 24 marca wszyscy mieli okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowego sklepu Biedronka oraz stacji paliw EKO-TANK na Osiedlu Przemysłowym 4a. Nowe miejsce zakupów i tankowania zostało przyjęte przez gości pozytywnie, zwłaszcza ze względu na bogaty wybór produktów w sklepie oraz atrakcyjne ceny paliwa na stacji.

W sklepie Biedronka klienci mogą liczyć na szeroki asortyment produktów spożywczych i codziennych artykułów, a także na specjalne promocje i rabaty. Sklep będzie otwarty od wczesnych godzin porannych, aby umożliwić zakupy przed pracą, aż do późnych wieczornych godzin.
(czynna codziennie, 7 dni w tygodniu, od godz. 5:30 do godz. 23:30)

Na stacji paliw EKO-TANK klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych cen paliwa ON oraz z wygodnych warunków tankowania. Stacja jest czynna całą dobę, co sprawia, że kierowcy mogą zatankować swoje pojazdy o każdej porze dnia i nocy.

Dodatkowym udogodnieniem dla kierowców jest parking dla TIR-ów, który umożliwia bezpieczne pozostawienie ciężarówek podczas zaopatrzenia się w sklepie lub zatankowania na stacji. Ponadto, na miejscu znajdują się kabiny prysznicowe oraz pralnia, co pozwala na odświeżenie się i odpoczynek po długiej podróży.