All on 4  -to innowacyjna metoda pozwalająca cieszyć się całkowitą protezą osadzoną na 4 implantach – a to wszystko w tylko jeden dzień! Dzięki temu pacjenci mogą odzyskać piękny uśmiech, pewność siebie i zdolność do normalnego funkcjonowania. Z takiej nowoczesnej implantologii mogą korzystać klienci LuxDent. Umów się na wizytę! 

Jeśli zastanawiasz się, jak uporać się z dużymi brakami w uzębieniu, ale absolutnie nie masz ochoty na długotrwałe leczenie to ta metoda jest właśnie dla Ciebie!

All on 4 to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie stomatologii, które umożliwia odbudowę całej szczęki na zaledwie czterech implantach. To doskonała opcja dla pacjentów, którzy stracili większość lub wszystkie zęby w szczęce i potrzebują estetycznej i funkcjonalnej protezy zębowej.

Tradycyjnie proteza zębowa całej szczęki wymagała większej liczby implantów, zatem All on 4 jest rewolucyjnym pomysłem, który pozwala na skrócenie czasu i kosztów odbudowy pełnej zgryzu. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym implantom oraz technice zaawansowanego zakotwienia pacjenci mogą cieszyć się nową protezą zębową w ciągu zaledwie jednej wizyty.

Główne korzyści wynikające z zastosowania All on 4 to:

1. Szybka odbudowa – tradycyjne metody odbudowy całej szczęki mogą trwać miesiące, wymagając kilku etapów i długiego procesu gojenia. Dzięki All on 4, efektywność czasowa jest znacznie zwiększona, co pozwala pacjentom szybko wrócić do normalnego funkcjonowania.

2. Mniejsza liczba implantów – tradycyjna metoda zakładania protezy całej szczęki może wymagać od 6 do 8 implantów. Zastosowanie tylko czterech implantów pozwala na oszczędność zarówno czasu, jak i kosztów całego procesu.

3. Minimalna inwazyjność – All on 4 wykorzystuje innowacyjną technikę zakotwienia implantów w sposób, który zapewnia bezpieczne utrzymanie protezy, minimalizując jednocześnie potrzebę przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów chirurgicznych.

4. Naturalne i estetyczne efekty – proteza zębowa All on 4 jest projektowana indywidualnie, zgodnie z naturalnym kształtem i odcieniem zębów pacjenta. To sprawia, że jest ona wyjątkowo realistyczna i estetyczna.

5. Wygodne utrzymanie – proteza All on 4 jest przytwierdzana na stałe do implantów, co eliminuje potrzebę noszenia ruchomej protezy zębowej. Pacjenci nie potrzebują specjalnych środków czyszczących ani wkładów do utrzymania higieny jamy ustnej.

Umów się na wizytę

Umów się już teraz konsultację w LuxDent, otrzymasz szczegółowy kosztorys oraz plan leczenia.

Dla pacjentów ubezpieczonych w Niemczech wystawiamy plan leczenia oraz rachunek w języku niemieckim.

Po więcej informacji zapraszamy:

LuxDent

Plac Wolności 19h

69-100 Słubice

Tel.: 0048 789 270 322 /  0049 176 2850 7324

Odwiedźcie również nasz profil: facebook.com/luxdentslubice

Czytaj też: LuxDent w Słubicach poszerza ofertę!