Sklep internetowy Maludas.pl ogłosił konkurs plastyczny dla przedszkoli i dzieci. Warto wziąć w nim udział, bo nagrody są nie byle jakie.

Co trzeba zrobić?

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba narysować lub namalować pracę, której głównym tematem jest przedszkole i wspólne aktywności. Można przedstawić wycieczkę, wyjście do kina, na spacer do parku, drogę do przedszkola, swoje przedszkole, placu zabaw, czy nawet widok z okna sali. Każdy pomysł będzie oceniony przez jurorów.

Prace mogą być wykonane różną techniką plastyczną. Fot. Pixabay

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: przedszkola i indywidualnie ( tylko dzieci do 7 lat).

 Do wygrania w kategorii przedszkole:

• I miejsce – bon o wartości 1000 zł i tytuł „Idealnego przedszkola”
• II miejsce – bon o wartości 800 zł i tytuł „Wymarzonego przedszkola”
• III miejsce – bon o wartości 500 zł i tytuł ” Przedszkole jak z bajki”

Do wygrania w kategorii indywidualnej:

• Zacny Mistrz (I miejsce) – bon o wartości 500 zł
• Prawdziwy artysta (II miejsce) – bon o wartości 300 zł
• Człowiek sztuki (III miejsce) – bon o wartości 200 zł.

Każde Przedszkole może zgłosić maksymalnie dziesięć (10) prac.

W przypadku kategorii indywidualnej Rodzice mogą zgłosić ilość prac tożsamą z liczbą dzieci uczęszczających do przedszkola.

maludaTermin:
Prace można nadsyłać do 22 czerwca.
Ogłoszenie wyników 24 czerwca.

Forma zgłoszeń
• Kategoria Przedszkola

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem (dostępny na stronie maludas.pl) , pobrać, wypełnić, a następnie przesłać formularz razem z pracą i zgodami rodziców dzieci/dziecka, które przygotowały prace jako reprezentanci przedszkola na adres konkurs@maludas24.pl

Pracę należy przesłać w formacie .jpg lub .png w wysokiej rozdzielczości, co umożliwi zamieszczenie jej w galerii sklepu Maludas.

• Kategoria Indywidualna
Należy zapoznać się z regulaminem, przesłać wypełniony formularz wraz z pracą na adres: konkurs@maludas24.pl . W przypadku kategorii indywidualnej wyrażenie zgody na zamieszczenie pracy w galerii online, która będzie dostępna do 30 września 2020 r., jest dobrowolne.

Pracę należy przesłać w formacie .jpg lub .png w wysokiej rozdzielczości, co umożliwi zamieszczenie jej w galerii sklepu Maludasa.

Prace należy przesłać do 22 Czerwca. Fot. Pixabay