W konkursie Leć z I Love Słubice wzięło udział blisko 300 osób. Do tej pory rozdaliśmy już dziesiątki gadżetów, a dziś nadeszła pora odbioru nagrody głównej – vouchera na skok ze spadochronem w tandemie!

Zwyciężczyni to pochodząca ze Słubic 21-letnia Aleksandra Żelek. Obecnie studiuje stomatologię w Dreźnie. Jak opisuje pierwsze wrażenia, gdy dowiedziała się o wygranej?

– Zaczęłam oglądać film z losowania. W zasadzie nawet nie przypuszczałam, że mogłabym wygrać, bo jeszcze nigdy nic nie wygrałam. Kiedy zobaczyłam na wylosowanej karteczce swoje nazwisko nie docierało do mnie. Byłam zdziwiona – przyznała Ola. – Bardzo się cieszę z wygranej. To będzie mój pierwszy skok w życiu!

Skok odbędzie się w Kruszynie koło Włocławka. Trwa uzgadnianie terminu. Zwyciężczyni otrzyma także film i zdjęcia ze skoku. Będą one udostępnione również na stronie I Love Słubice. Największe emocje dopiero przed Olą. 😉 Gratulujemy serdecznie i życzymy miłego lotu! ❤️

Chcecie brać udział w następnych atrakcjach? Rejestrujcie się na portalu I Love Słubice, dodawajcie blogi, komentujcie! Niezbadane są drogi niespodzianek, czasem może wystarczyć jeden klik. ? Zapraszamy również do naszego profilu na Facebooku.