Proszę uważajcie na dwóch zboczeńców na Placu Przyjaźni obok placu zabaw. Właśnie tam na ławce dwóch panów ,,robiło sobie nawzajem dobrze”, a to wszystko w biały dzień – taka wiadomość pojawiła się na profilu Spotted Słubice. 

Wiadomość wysłał naoczny świadek zdarzenia, do którego udało nam się dotrzeć. Jesteśmy też w posiadaniu filmu, na którym wyraźnie widać, co robią mężczyźni.

– To było popołudnie. Szłam do mamy, dzięki Bogu bez dzieci. Robili to na ławce, jeden siedział, drugi stał. Tego nie dało się nie zauważyć jak jeden z nich świecił gołym tyłkiem – relacjonuje świadek. – Nie zwracali uwagi kompletnie na ludzi, dzieci wokół. Nie wzruszyła ich nawet policja, która pojawiła się na miejscu po moim zgłoszeniu. Jeden drugiego nawet zaczął uspokajać słowami: „Spokojnie nie rób nic, bo po co nam dołki, spokojnie”.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Jak dodaje świadek nieopodal dzieci bawiły się na placu zabaw, a czasami nawet jakieś dziecko przechodziło obok panów. Panowie znani są w mieście.

– Cale Słubice ich znają z ich niezmiennego stanu. Mam nadzieję, że tym razem zostaną wyciągnięte konsekwencje adekwatne do sytuacji i czynu – mówi świadek.

Ławkowa „miłość” happy endu nie miała. – Do sądu skierowane zostały wnioski o  ukaranie. Jeden z panów został zatrzymany do wytrzeźwienia – mówi I Love Słubice oficer prasowy słubickiej policji Magdalena Jankowska.