Słubicki Medlook Cycling Team wygrywa klasyfikację generalną Zachodniej Ligi MTB, której ostatnia, piąta odsłona odbyła się w Stanowicach. Tradycyjnie też zawodnicy teamu pokazali się na podium w kilku kategoriach wiekowych.

 Zachodnia Liga MTB ze znanych powodów miała w tym roku tylko 5 wyścigów. Słubicki team od pierwszego do ostatniego z nich prowadził w klasyfikacji drużynowej.- Emocje powoli opadają. Udało się zrealizować plan i wygrać drużynową klasyfikację generalną.  Mimo częstych defektów, upadków, wymagających technicznych i siłowych tras drużyna stanęła na wysokości zadania i wszyscy zawodnicy walczyli do końca, wiedząc że każdy indywidualnie zdobyty punkt zbliża nas do zwycięstwa.- podsumowuje Piotr Grzegorczyk.

Tak było na każdym etapie, również na finałowym w Stanowicach, gdzie nasi zawodnicy indywidualnie ukończyli wyścig na wysokich pozycjach:

Jakub Komar – 2 w kat. M3a
Dariusz Kos – 3 w kat. M3a
Piotr Grzegorczyk 2 w kat. M4a
Marcin Bilski – 6 w kat. M4
Dariusz Szymański – 5 w kat. M2

Także nie gorzej było w klasyfikacji generalnej po 5 wyścigach, indywidualnie wg. kat. wiekowych (minimum 4 ukończone etapy):

Dariusz Szymański – 2 miejsce w kat. M2
Dariusz Kos – 1 miejsce w kat. M3a
Piotr Grzegorczyk – 3 miejsce w kat.. M4a
Marcin Bilski – 6 miejsce w kat. M4

Tym razem chcielibyśmy podziękować naszym żonom i dziewczynom, za wsparcie i wyrozumiałość, bo to dzięki Wam udało nam się przygotować do sezonu i ostatecznie wygrać ten wyścig. Dziękujemy naszym sponsorom: MEDLook, JAI KUDO Polska,   Enervit Polska, Rehabilitacja Prespo- dodaje z uśmiechem P. Grzegorczyk.