Kolejne polskie miasto na mojej fryzjerskiej mapie to Szczecin. Właśnie tutaj spotkam się z Kingą, która opowie mi o fryzjerstwie w tym mieście. Zobaczcie jak fryzjerstwo zmieniło się na przestrzeni lat i jak kształtują się zarobki i ceny usług w Szczecinie – mówi Miłosz. 

W programie „Miłosz w Europie” słubicki fryzjer Miłosz Izdebski podróżuje po różnych krajach opowiadając i przybliżając kulturę i obyczaje tam panujące. Na koniec swojego pobytu Miłosz wyszukuje na ulicy osoby, która podda się metamorfozie włosów.

W zamierzeniu miały być to miasta całej Europy, jednak pandemia pokrzyżowała plany Miłosza. Program jednak trwa, a bohater odwiedza największe miasta w Polsce. – Oczywiście, jak tylko sytuacja się trochę uspokoi wyruszę za granicę kontynuować swoją przygodę – zapewnia stylista.

W dzisiejszym odcinku Miłosz jest w Szczecinie i rozmawia z fryzjerką z ponad 20 letnim stażem, która opowiada jak zmieniła się branża fryzjerska na przestrzeni lat, czym wyróżnia się miasto przygraniczne, jaka moda panowała dawniej a jakie trendy panują dzisiaj, a także o tym jak radzą sobie fryzjerzy w okresie pandemii.

Miłosz Izdebski prowadzi też inny program  KLASYKIEM DO SALONU  , w którym znane osoby ze Słubic (i nie tylko!) zanim trafiają na fotel fryzjerski przeprowadzają ciekawe rozmowy w volkswagenie garbusku z 1965 roku. Zapraszamy Was do innych materiałów Miłosza Izdebskiego.