Tydzień temu oglądaliście wywiad Miłosza Izdebskiego z niesamowitą słubiczanką Anią Wawrzyniak. Dzisiaj styliści przeprowadzili metamorfozę w Słubicach. Jak im wyszło? Oceńcie sami! 

Już od 24 tygodni śledzimy podróże Miłosza, w których bohater odwiedza różne miasta w Europie pokazując ich kulturę, a także przeprowadza wywiady z miejscowymi fryzjerami/stylistami. Tym razem nadal pozostajemy w Słubicach, ale nie ma czego żałować. Miłosz odwiedził uwielbianą Anię Wawrzyniak, która opowiedziała o swojej pracy (oglądaj: „Miłosz w Europie” – odcinek 22. Tym razem Miłosz nas zaskoczył. Odwiedził… Słubice i znakomitą Anię Wawrzyniak! Zobaczcie koniecznie!), następnie razem przeprowadzili metamorfozę włosów na modelce. Zobaczcie jak im poszło!

Miłosz Izdebski prowadzi też inny program  KLASYKIEM DO SALONU  , w którym znane osoby ze Słubic (i nie tylko!) zanim trafiają na fotel fryzjerski przeprowadzają ciekawe rozmowy w volkswagenie garbusku z 1965 roku. Zapraszamy Was do innych materiałów Miłosza Izdebskiego (KILK).