Już w najbliższy weekend na piłkarskie boiska po raz kolejny w tym sezonie wybiegną słubiccy piłkarze. Jako pierwsza na murawie pojawi się ekipa MKS-u Polonii Słubice. Podopieczni Andrzeja Wypycha zagrają w Świebodzinie z miejscową Pogonią. Drugi ze słubickich zespołów SKP tym razem rozegra swój mecz w Słubicach i zmierzy się z zespołem Pogoni Krzeszyce. Kibice mile widziani! 

Ekipa Tomasza Sobczaka w czterech dotychczas rozegranych meczach zgromadziła 7 punktów i plasuje się na czwartej pozycji, natomiast poloniści po jednym zwycięstwie, dwóch remisach i jednej porażce z pięcioma punktami, okupują miejsce 10.

Na to spotkanie zapraszamy w sobotę 4 września o godzinie 14.00 na Stadion OSiR przy ulicy Sikorskiego 25 w Świebodzinie.

Drugi ze słubickich zespołów SKP tym razem rozegra swój mecz w Słubicach na boisku bocznym SOSir-u, drużyna “biało-niebieskich” podejmie zespół Pogoni Krzeszyce. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ będzie to pojedynek drugiej, z trzecią drużyną piłkarskiej klasy A.

To spotkanie będzie można zobaczyć w niedzielę 5 września, o godzinie 16.00.

Będzie się działo!

Czytaj też: Ania Harkowska podaje powody swojej nieobecności na Paraolimpiadzie w Tokio