Firma „Usługi Ogólnobudowlane- Zdzisław i Mariusz MAZUREK” oraz Zarząd Koła PZW nr 2 w Słubicach zapraszają do udziału w VI edycji „Mocarzy Nocy”.

Zawody odbędą się w dniu 18/19 września na rzece Odrze – za byłą Warszawianką, dalej Oś. Krasińskiego oraz od Kol. Lubusz do główki strategicznej Nowy Lubusz .

Rywalizacja rozegrana zostanie zgodnie z RAPR ,” na żywej rybie” w związku z tym wymagana jest siatka ze sztywnymi obręczami do przechowywania ryb w dobrej kondycji.

Zbiórka uczestników na łąkach za Nadzorem Wodnym w Słubicach.

Program zawodów:
– zbiórka do godz. 15:00
– przywitanie, poczęstunek- godz. 15:00 – 16:00,
– omówienie regulaminu i losowanie stanowisk-16:00 – 16:30 ,
– rozjazd na stanowiska – 16:30,
– rozpoczęcie łowienia – godz. 18:30,
– zakończenie łowienia – godz. 08:00,
– ważenie ryb na stanowiskach – godz.08:00 – 09:15,
– posiłek,podsumowanie wyników i dekoracja zwycięzców ok. godz.09:30.

Wpłata dobrowolna na statutową działalność koła w wys. 60 zł od osoby, płatne przy zapisach, zapisy prowadzi Sklep wędkarski „ Pod Akacją” tel.796140432. Liczba miejsc ograniczona.

Na jednym stanowisku łowi zespół trzyosobowy, metoda spławik, grunt lub mieszana. Z łowienia wyłączone zostają: sum, szczupak, sandacz, boleń i ukleja.

Zgłoszenie i udział w zawodach jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach informacyjnych na stronach internetowych, w prasie i telewizji.

W czasie trwania zawodów obowiązuje rygor związany z Covid 19. 

Tekst: Organizatorzy

Czytaj też: Zawody wędkarzy w Słubicach. Udział wzięło 70 osób, w tym kilka pań.