W minioną niedzielę w Rzepinie na placu Ratuszowym odbyła się akcja charytatywna, z której dochód został przeznaczony na leczenie 4-letniej Igi, która choruje na  SMA. Podczas festynu zebrano 18001,36 zł. Dodatkowe 2 tys. zł przyniosła zbiórka złomu organizowana przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych “Słoneczko” .

Organizatorem całej tej szczytnej akcji było Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych „SŁONECZKO”, Parafialny Zespół CARITAS oraz Szkolne Koło Caritas i Ekipa IGI. 

– Dziękujemy wszystkim, którzy w dniu dzisiejszym przyszli na Plac Ratuszowy w Rzepinie żeby zasilić konto naszej małej księżniczki Iguni. Wszystkie cegiełki zostały sprzedane! (loteria fantowa- red.) Nawet przed czasem, bo już koło południa zabrakło nie tylko losów , ale też ciasta, a było aż 50 blach !!! – mówi szefowa stowarzyszenia Elżbieta Pych. – Nie sposób pominąć w podziękowaniach wszystkich darczyńców, dzięki którym zostały zakupione fanty , i które dzięki Wam mieszkańcy Gminy Rzepin i nie tylko zasiliły również konto Iguni – dodaje. 

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Dołączamy również do podziękowań. Jesteście Wielcy!  

Jak pomóc małej Idze? To bardzo proste! Wystarczy kliknąć link zbiórki i wpłacić dowolną ilość pieniążków. Gorąco zachęcamy. Dobro wraca! 

Więcej informacji na temat dziewczynki: Złom zamieni się w “złoto” i pomoże w zbiórce na zakup leku ratującego życie 3-letniej Igi