press g380988ab2 1920
Fot. Pixabay.com

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „RAZEM” z Gorzowa Wlkp. we współpracy ze Stowarzyszeniem NOVUM planuje stworzyć młodzieżowe regionalne radio internetowe pt. „Młody Obywatel FM” w formie nagrań-podcastów. Programy byłyby tworzone przez samych młodych Lubuszan i poruszałyby tematy ważne dla młodych mieszkańców naszego województwa (kultura, sprawy społeczne, sport). Celem projektu jest oddanie głosu młodym Lubuszanom. Emisja programów w Internecie rozpocznie się w sierpniu 2022 r.

Stowarzyszenie poszukuje 30 mieszkańców województwa lubuskiego, ludzi do 35 r.ż., którzy chcieliby nagrywać podcasty, tworzyć scenariusze programów, prowadzić wywiady i reportaże. Jeśli chcesz dołączyć do redakcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: https://stowarzyszenierazem.wordpress.com/nasze-projekty/mlody-lubuszanin-fm/ i prześlij go na adres mailowy: stowarzyszeniesilrazem@gmail.com lub dostarcz osobiście, umawiając się pod nr tel. 669-847-078.

Rekrutacja trwa do 31.07.2022 r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych

Autor: Mariusz Sobkowiak

Stowarzyszenie „RAZEM”

Czytaj też: Cybinka: To się działo naprawdę! Pod wpływem narkotyków i alkoholu rzucił się na policjantów z maczetą! Padły strzały!