usg 4d i badania prenatalne[6628]
Usg 4d i badania prenatalne już dostępne w Brandmedzie

Twój lekarz prowadzący skierował Cię na badania prenatalne lub USG 4D? Nie musisz już jechać do większego miasta, by skorzystać z tej możliwości? Wolne terminy już na początku lipca!

W gabinecie ginekologicznym Centrum Medycznego Brandmed dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do badań prenatalnych oraz USG 4D:

4D w czasie rzeczywistym

echokardiografia płodu 4D 

pomiary biometryczne

obrazowanie B-Flow – najnowocześniejsza technologia oceny przepływu krwi w naczyniach

USG 4D

USG 4D jest możliwie najbardziej realnym obrazem dziecka rozwijającym się w brzuchu mamy. Odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zobaczyć reakcje, położenie i ruchy dziecka w łonie matki. USG 4D umożliwia poznanie płci dziecka, a także zrobienie obrazów przekrojowych jego ciała. Można zaobserwować np. wyraz twarzy dziecka, jego uśmiech czy grymas, jeśli akurat zaistnieją ku temu warunki.

Badania prenatalne

Prenatalne badanie ultrasonograficzne pozwala wykryć ryzyko wystąpienia wad genetycznych i rozwojowych u płodu na wczesnym etapie ciąży. Zaleca się, aby wykonać je trzykrotnie. USG prenatalne jest w pełni bezpieczne dla rozwijającego się dziecka i kobiety ciężarnej. Badania ultrasonograficzne są przeprowadzane przez powłoki brzuszne ciężarnej i są całkowicie dla niej bezbolesne. 

_________________________

REJESTRACJA: 

 Telefoniczna w godz. 7:00-20:00 pod numerem 95 200 10 00

Mailowa: info@brandmed.eu

Poprzez formularz na stronie https://brandmed.eu/oferta-medyczna…/umow-wizyte-lekarska/

lub poprzez Messenger na naszym FB-profilu https://www.facebook.com/centrummedycznebrandmed

Cennik wizyty oraz badań, które będą mogły być przeprowadzone podczas konsultacji dostępny jest na naszej stronie: https://brandmed.eu/cennik/konsultacje-i-badania-lekarskie/ 

Centrum Medyczne Brandmed

Daszyńskiego 1

69-100 Słubice

www.brandmed.eu

Czytaj też: Ginekologia w Centrum Medycznym Brandmed już otwarta! Ruszyły zapisy!