zrzut ekranu 2022 08 04 074107
Fot. S-Park

Przy nowo powstającej galerii S-Park w Słubicach trwają ostatnie prace porządkowe. Do parku zostali już wprowadzeni najwięksi najemcy celem dostosowania i wykończenia swoich powierzchni sprzedaży. Większość ich lokali jest już gotowa. Wielkie otwarcie już na przełomie sierpnia/września. 

Już niebawem mieszkańcy i przyjezdni będą mogli robić zakupy i korzystać z usług w S-Parku.  W galerii znajdzie się m.in. drogeria Rossmann, sklep odzieżowy Sinsay z grupy LPP, sklep Action, sklep mięsny, piekarnie, i kantor.

– Prowadzimy i finalizujemy zaawansowane rozmowy z dwoma dużymi sieciami z segmentu sprzedaży: książek, muzyki, filmów i gier oraz artykułów zoologicznych – mówi I Love Słubice Piotr Wiak, Wiceprezes Zarządu ds. handlowych Rafin Sp. z o.o., która jest właścicielem parku. – Oprócz tego prowadzimy kampanię ogłoszeniową dla lokalnych przedsiębiorców, którzy chcieliby stacjonować przy dużych ogólnopolskich markach. Na ten cel przygotowano drugą kondygnację parku handlowego, która ma skupiać właśnie mniejszych lokalnych wystawców. Trwają rozmowy z fryzjerami, gastronomią itp – dodaje. 

Łączna powierzchnia lokali to blisko 4000 mkw. 75% stanowi powierzchnia na parterze, w której zlokalizowane są duże sieci, natomiast 25% na piętrze inwestor przewidział właśnie dla mniejszych lokalnych firm, które są zainteresowane rozpoczęciem biznesu w nowo zaprogramowanym środowisku handlowym. 

Dlaczego Słubice? 

Jak mówi P. Wiak Słubice zostały wybrane głównie ze względu na doskonałą lokalizację, która zrzesza lokalną społeczność oraz klientów z Niemiec: 

– O doskonałym wyborze miejsca świadczy szybka reakcja największych sieci, które od razu wynajęły powierzchnie, co wcześniej jest zawsze i bardzo dokładnie weryfikowane przez te podmioty serią badań rynkowych. Położenie parku pozwala uczynić z tego miejsca kompletny i wartościowy park handlowy dla mieszkańców Słubic, ale także dla gości z zagranicy – podkreśla. 

Parking

Przy parkingu  będzie dostępnych ponad 180 miejsc parkingowych. Będzie zamontowany system parkingowy – pierwsze 1,5h bezpłatne, później za miejsce parkingowe trzeba będzie zapłacić. 

O inwestorze

Właścicielem parku jest spółka Rafin. We Wrocławiu zajmujemy się budową wieloetapowych osiedli mieszkaniowych oraz odrestaurowaniem zabytkowych obiektów, w których implementujemy funkcje hotelowe. Na dzień dzisiejszy zarządzamy 5 zabytkowymi hotelami we Wrocławiu. Budowa i realizacja parków handlowych oraz kompleksów wakacyjnych jest kolejnym segmentem w zakresie nieruchomości w naszym portfolio. Więcej na RAFIN DEVELOPER wersja polska (canva.com)

Czytaj też: Przy szkole w Kunowicach powstanie teren sportowo-rekreacyjny

zrzut ekranu 2022 08 04 074227
Fot. S-Park Słubice