
W Słubicach od niedawna funkcjonuje Centrum Usług Psychologicznych. W centrum prowadzone są konsultacje m.in. dla osób zmagających się z niskim poczuciem własnej wartości, trudnościami z regulacją emocji, obniżonym nastrojem, niską motywacją, lękami, a także dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia psychologicznego.
– Oferuję również badania psychologiczne z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy. Badania psychotechniczne dla kierowców wszystkich kategorii, operatorów maszyn, osób pracujących na wysokościach – mówi mgr. Zuzanna Kolasińska, psycholog w Centrum Usług Psychologicznych.
Pełna oferta Centrum usług Psychologicznych:
Badania Psychologii Transportu
- badania psychologiczne kierowców zawodowych:
- badania psychologiczne dla osób przystępujących do kursu na kat. C, CE, D, DE (przed uzyskaniem uprawnień do kwalifikacji);
- badania psychologiczne dla osób przedłużających uprawnienia kat. C, CE, D, DE;
- badania psychologiczne kierowców TAXI;
- badania psychologiczne kierowców skierowanych w związku z: przekroczeniem dopuszczalnej liczby punktów karnych, spowodowaniem wypadku drogowego, prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu lub innego środka psychoaktywnego
- badania psychologiczne kierowców pojazdów uprzywilejowanych i przewożących wartości pieniężne;
- badania psychologiczne kierujących pojazdami kat. B do celów służbowych (konsultacje do medycyny pracy);
- badania psychologiczne instruktorów i egzaminatorów prawa jazdy;
- badania psychologiczne dla osób, które zostały z jakiegoś powodu skierowane przez lekarza;
- badania psychologiczne osób pracujących na wysokości;
- badania psychologiczne operatorów wózków widłowych, dźwigów, koparek, suwnic, walców i innych;
Konsultacje psychologiczne
- konsultacje psychologiczne dla osób zmagających się z m.in. z niskim poczuciem własnej wartości, trudnościami z regulacją emocji, obniżonym nastrojem, niską motywacją, lękami a także osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia psychologicznego.
- identyfikacja źródeł trudności, a także dobór najlepszych sposobów ich rozwiązania. Pomoc psychologiczna pomaga również lepiej zrozumieć i poznać samego siebie.
- konsultacja dla młodzieży i dzieci od lat 4. Praca z najmłodszymi opiera się na diagnozie psychologicznej zgłaszanego problemu, a także pomocy dziecku w jego problemach poprzez odpowiednio dobraną terapię zawierającą elementy zabawy.
- pomoc rodzicom w kwestii porad wychowawczych i radzenia sobie z kryzysami rozwojowymi dziecka, emocjami, czy agresją.
Diagnoza psychologiczna
- pełna diagnostyka psychologiczna. Możliwość zbadania funkcji intelektualnych (IQ) oraz funkcji poznawczych. Do badania wykorzystywane są: Test Inteligencji Wechslera WAIS-R(PL), Test Matryc Ravena, Test Bentona, Test CTT-1 i CTT-2.
- diagnoza osobowości oraz ewentualnych zaburzeń osobowości. Używane testy: Kwestionariusz Osobowości NEO-PI-R, Kwestionariusz Osobowości Eysencka EPQ-R, Formalna Charakterystyka Zachowania – Kwestionariusz Temperamentu
w wersji zrewidowanej FCZ-KT ( R) oraz Zestaw do Badania Zaburzeń Osobowości SCID-5. - diagnoza na potrzeby orzecznictwa ZUS.
Telefon 512 442 307
O psycholog
Zuzanna Kolasińska ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. Doświadczenie zdobywała prowadząc konsultacje psychologiczne w placówkach we Wrocławiu oraz w Gorzowie Wlkp. Posiada uprawnienia do badań z zakresu psychologii transportu.
Obecnie pracuje również w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. na oddziale psychiatrycznym oraz w prywatnych placówkach w Gorzowie Wlkp.
– W moim gabinecie dążę do spotkania w atmosferze akceptacji i szacunku, którą uważam za podstawę. W swojej pracy wykorzystuję techniki różnych nurtów psychologicznych, w szczególności techniki poznawczo-behawioralne (CBT) – zaznacza pani psycholog.

Dane Kontaktowe
Centrum Usług Psychologicznych
Adres: ul. 1 Maja 6 Słubice

Telefon: 512 442 307
Strona internetowa: CENTRUM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH Zuzanna Kolasińska


Czytaj też: PSYCHOLOG, PSYCHIATRA, PSYCHOTERAPEUTA – CZYM RÓŻNIĄ SIĘ TE ZAWODY? GDZIE SIĘ UDAĆ W RAZIE POTRZEBY?