2

Szesnastolatka reprezentująca od początku swojej kariery barwy GKT Smecz Górzyca i trenująca na co dzień w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki uczestniczy w Zgrupowaniu Motorycznym Kadry U18 PZT dziewcząt w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie (Władysławowo – 23.10-2.11.2022 r.).

 

Celem zgrupowania jest przygotowanie motoryczne do sezonu zimowego poprzez doskonalenie techniki poruszania się po korcie, a także treningi funkcjonalne oraz siłowe. Odbywające się w trakcie zgrupowania treningi tenisowe nastawione będą na utrzymanie techniki i rozwój mocy zawodniczek.

 

Powołania otrzymały:

Dominika Podhajecka – GKT Smecz Górzyca

Zuzanna Pawlikowska – Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

Daria Górska – Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

Julia Daroszewska – Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

Barbara Straszewska – Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica

Olivia Bergler – KS Górnik Bytom

Magdalena Baniak – BKT Advantage Bielsko-Biała

Kadra szkoleniowa:

Maciej Domka – Trener Główny KN PZT U15-19 dziewcząt Mieczysław Bogusławski – Trener Główny KN PZT przygotowania fizycznego Sławomir Fotek – Trener przygotowania fizycznego – kierownik zgrupowania

 

Dziękujemy bardzo Trenerom PZT za zaufanie i kolejne powołanie.

Dziękujemy bardzo również wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Bloominess Polska sp. z o.o., Liquid Trans sp. z o.o, Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., AGROMA Spółka z o.o., PHU Jamniuk, noskinoski.pl, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca), a także wszystkim Darczyńcom z odpisu 1% podatku.

Autor: Daniel Podhajecki

Czytaj też:  Dominika ze złotym medalem mistrzostw Polski!