Dominika Podhajecka ma nowego sponsora – Lotnisko Zielona Góra/Babimost Spółka z o.o., który wspierać będzie nasz Klub, a w szczególności rozwój tenisowy Dominiki.  – Witamy w naszym Teamie i dziękujemy za zaufanie! – cieszą się członkowie GTK SMECZ Górzyca. 

 

Widoki na przyszłość tenisistki Dominiki Podhajecjkiej są coraz jaśniejsze. Choć swego czasu jej kariera właśnie z powodu braku sponsora była zagrożona (czytaj: Kariera Dominiki Podhajeckiej ze względów finansowych jest zagrożona. Potrzebny jest sponsor!) , los się uśmiechnął i sponsorzy powoli dołączają do TEAMU Dominiki. 

Kolejny sponsor Port lotniczy Zielona Góra/Babimost

Port lotniczy Zielona Góra/Babimost leży w zachodniej części Polski, 34 km na północny-wschód od Zielonej Góry na skrzyżowaniu autostrady A2 i drogi ekspresowej S3 oraz w bezpośrednim sąsiedztwie magistrali kolejowej wschód – zachód (Moskwa – Warszawa – Berlin – Paryż).


Port lotniczy zajmuje powierzchnię 385 ha. Na jego zabudowę składają się m.in. terminal pasażerski, terminal cargo, budynki technicznego zabezpieczenia, instalacje i wyposażenie techniczne obsługi pasażerów, ładunków i samolotów oraz 16 byłych schronohangarów samolotowych (każdy o powierzchni 530 m²), które po drobnej adaptacji doskonale nadają się na magazyny cargo.

Certyfikat oficjalnego Partnera GKT Smecz Górzyca i honorowego Członka TEAMU Podhajecka na ręce Prezesa Zarządu Pana Macieja Pawlińskiego wręczyli Krzysztof Waszak – Prezes GKT Smecz Górzyca, a także Daniel Podhajecki – trener i jednocześnie wiceprezes klubu.


Dołączcie Państwo na świetnych warunkach marketingowych do oficjalnych Partnerów GKT Smecz Górzyca i honorowych Członków TEAMU Podhajecka. Liczy się każde wsparcie. Szczegóły pod nr tel. 604 071 319.

Czytaj też: