Dolny Śląsk – region pełen tajemnic, zamków, uzdrowisk i malowniczych górskich szczytów. Nadchodzącej zimy chcemy odkryć go wspólnie. Dlatego zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 16 lat na zimowy wyjazd do Sokołowska koło Wałbrzycha. Poznajcie ofertę i dajcie się porwać zimowemu szaleństwu!

 

Zimowisko zaplanowano na okres szkolnych ferii, od 29 stycznia do 4 lutego 2023. Sześć noclegów w urokliwym pensjonacie Radosno w Sokołowsku, dostosowanym do potrzeb młodzieży, z pięknymi widokami i zapleczem zachęcającym do aktywności. Do tego dwie grupy wiekowe tak, by każdy mógł odnaleźć się wśród swoich rówieśników.

 

Ale to oczywiście nie wszystko, bo pensjonat będzie tylko miejscem naszego stacjonowania. Podczas wyjazdu zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji – odwiedzimy trzeci co do wielkości zamek w Polsce – Zamek Książ i jego bajkowe ogrody. By przełamać chłody – pojedziemy do pełnej tropikalnych roślin, ciepła i zamieszkałej przez urocze lemury wałbrzyskiej palmiarni.
Zadbamy także o wrażenia artystyczne – otworzy się przed nami Muzeum Porcelany z unikatowymi w skali świata zbiorami, w którym weźmiemy udział w warsztatach, a także Stara Kopalnia w Wałbrzychu, którą zwiedzimy wraz z byłym górnikiem.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

 

Wśród proponowanych atrakcji nie zabraknie też czasu na zabawę. Dlatego w planach mamy park wodny oraz park trampolin – damy się ponieść szaleństwu i w pełni wykorzystać wolny od szkoły czas. Zwieńczeniem naszych atrakcji będzie prawdziwa górska wyprawa zakończona rozgrzewającą wizytą w Schronisku PTTK Andrzejówka.

 

Emocji nie zabraknie, ale o bezpieczeństwo zadbamy przede wszystkim. Pełne wyżywienie, profesjonalna opieka, ubezpieczenie, sprawdzony tansport w obie strony. Po prostu pewny (zgłoszony do Kuratorium Oświaty), spokojny wypoczynek Waszych dzieci.

 

Uwaga! Ilość miejsc na zimowisku jest ograniczona. Dlatego lepiej nie zwlekać z zapisami. A te prowadzone są przez formularz dostępny na stronie: https://promet-kids.pl/zimowisko-2023/. Jeśli masz pytania, chcesz wiedzieć więcej lub upewnić się, że wyjazd jest właśnie dla Twojego dziecka – zadzwoń pod numer 531-730-685. Chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 

Koszt zimowiska to 1890 zł od dziecka (wszystkie wymienione atrakcje i aktywności są już wliczone w cenę).

 

Zaplanuj dziecku bezpieczną i beztroską zimę. Bo zimowisko jest dobre na wszystko!

 

Autor: Katarzyna Krzemińska

 

Czytaj też: Nowe przedszkole, nowa jakość edukacji – w Kunowicach powstaje Promet Kids!