W sobotę (3 czerwca) Kompleks Sportowy w Górzycy wypełnił się dziećmi, aby wziąć udział w biegu z przeszkodami – Runmagoddon. Trasa była trudna, a na uczestników czekały wymagające przeszkody. Mimo trudnego terenu, dzieci  dzielnie sobie poradziły, pokonując trasę do mety. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a wszyscy, zwłaszcza rodzice byli pełni dumy z osiągnięcia swojej pociechy. 

Trasa biegu wiodła przez zróżnicowany teren z licznymi przeszkodami. Dzieci musiały przebiec przez pola z błotem, czołgać się pod siatkami oraz przeskakując przeszkody. Pokonywali kolejne etapy, a dokładnie zorganizowana trasa sprawiała, że biegacze mogli czuć się jak prawdziwi wojownicy pokonujący kolejne przeszkody.

Mimo wymagającego terenu, dzieci dzielnie sobie radziły i z uśmiechem na twarzach docierały do mety. Każdy uczestnik otrzymywał pamiątkowy medal za udział w biegu, co dodatkowo umacniało poczucie satysfakcji ze zdobycia kolejnego etapu.

Organizatorzy, którymi byli Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy i Gmina Górzyca na czele z wójtem Robertem Stolarskim są zadowoleni z liczby uczestników, a przede wszystkim z energii, jaką włożyli w pokonanie trudnego terenu.

– Bieg z przeszkodami to nie tylko wspaniała zabawa, ale również przygoda, która umacnia więzi pomiędzy dziećmi i przynosi wiele pozytywnych wrażeń. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i z pewnością przyciągnie jeszcze więcej uczestników za rok – podsumowała Małgorzata Gniewczyńska, dyrektor GOK Górzyca. 

Runmaggedon Górzyca to doskonały sposób na spędzenie aktywnego dnia z rodziną, a jednocześnie na przetestowanie swoich umiejętności w pokonywaniu kolejnych przeszkód. Widzimy się za rok, a tymczasem zapraszamy Was do obszernej galerii zdjęć z imprezy. 

Zobacz też: Disco Dance w Górzycy. Co to była za impreza!