Zapraszamy na wieczór pełen humoru i zabawy w Collegium Polonicum. W piątek, 23 września, o godzinie 19, będzie można obejrzeć komediowy spektakl teatralny „Żona do adopcji”. Wystąpia znane gwiazdy teatralne i filmowe takie jak: Alżbeta Lenska/zamiennie Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons/zamiennie Michał Rolnicki. Tego nie można przegapić! 

O czym jest spektakl?

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Kto wystąpi?

Obsada: Alżbeta Lenska/zamiennie Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons/zamiennie Michał Rolnicki

„Świetny spektakl,polecam wszystkim”, „Wspaniały występ. Śmiałam się prawie przez cały czas. Każdy idealnie dopasowany do roli. 5 z plusem”, „Swietny spektakl,od pierwszej chwili smieszny,nieporozumienia sytuacyjne islowne,polslowka,niedopowiedzenia,swietna zabawa,aktrzy super,polecam”, „Dziekujemy organizatorom. Bilety scenografia ,światło ,dźwięk. Bardzo dobra gra aktorów. Ciekawie odtworzona zabawna komedia traktująca o nas ludziach. Tylko wyciągać wnioski i się uczyć. Delikatnie bardzo dowcipnie podany mały akcent polityczny. Bardzo aktualny w roku wyborów. Moim zdaniem przypominającym stara prawdę. Chcesz coś innego świerzego idź na wybory. Brawo i wielkie dzięki wszystkim. Piotr I Hanna 65 +”.

Bilety

Bilety na spektakl można kupić online: https://biletyna.pl/event/view/id/295125 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/88206/S%C5%82ubice/%C5%BBona+do+adopcji/