Fot. Archiwum prywatne

Zastanawiasz się jeszcze, czy Twoja pomoc ma jakieś znaczenie? Odpowiadamy: MA OGROMNE ZNACZENIE!!! JESTEŚ POTRZEBNY !!! Każda darowana rzecz, każda wystawiona usługa, każdy gest jest na miarę złota. Czas ucieka nieubłaganie, a Michał ma niespełna 1 % zasilonego subkonta na swojej zbiórce. Jak pomóc? Możliwości jest bardzo wiele. W tym artykule tłumaczy to krok po kroku mieszkanka Słubic zaangażowana w pomoc Michasiowi Katarzyna Stanilewicz. 

Dołącz proszę do grona Przyjaciół Michała Bień ze Słubic!

  •  Masz firmę, przekaż dar na Licytacje dla Michała Bień ze Slubic, masz działalność usługową – przekaż proszę usługę. Nie potrafisz tego zrobić, napisz, zadzwoń my dołożymy wszelkich starań, aby Twoja pomoc miała znaczenie. Zrobimy to za ciebie. Liczy się tylko Twój pierwszy krok.
  •  Jeśli mieszkacie „daleko” ale chcecie przekazać fanty na licytacje, to można je wysłać do paczkomatu. Wystarczy podać dane przesyłki:

–  Telefon: (+48)453229273
–  Mail: Bienmichal7@gmail.com
– Paczkomat: Slb03M

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Ponieważ razem możemy więcej, zapraszam do polubienia profili Michała na Social Media: polub, skomentuj, udostępnij. Oto profile:

 – Grupa: Licytacje dla Michała Bień ze Slubic
– Fanpage Jestem Misiek i walczę o cud
– Instagram https://www.instagram.com/misiu_kontra_dmd/
– Zbiórka: https://www.siepomaga.pl/michal-bien
dobryklik: https://www.dobryklik.pl/michalbien

Przypominamy, że Michaś cierpi na nieuleczalną chorobę o podłożu genetycznym. Bez terapii, gdzie ogłoszona jest zbiórka nie da rady!!!
Kto jeszcze nie poznał historii chorego Michasia, przeczyta ją na:   https://www.siepomaga.pl/michal-bien 

Intensywnie rozpoczęły się również prace nad projektem, gdzie będzie można nabyć różnego rodzaju gadżety z jego logo. Chodzi o kubki, bluzy, plecaki, nerki, smyczki i wiele innych fajnych przedmiotów dobrej jakości, które posłużą Wam w codziennym życiu.

W tym miejscu również zachęcamy o wsparcie finansowe tego projektu. W tej sprawie zachęcamy do kontaktu z Mateusz Ryszard Bień oraz z Katarzyną Stanilewicz.

Bez tego nie damy ruszyć dalej, a jest to naprawdę świetny pomysł na pozyskanie środków dla dobra ogłoszonej zbiórki. 

Autor: Katarzyna Stanilewicz