Karina Lubecka - pirewsza z prawej.

Jej determinacja, pasja i sportowy duch inspirują kolejne pokolenia młodych tenisistów!
Karina Lubecka, obiecująca zawodniczka z Klubu ProTennis, zachwyciła publiczność na tenisowym turnieju dla dzieci do 10 lat w Szczecinie, prezentując nie tylko swoje niesamowite umiejętności tenisowe, ale także niezwykłą postawę fair play i sportowego ducha.

Jej zaangażowanie na korcie, widowiskowe zagrania i uśmiech na twarzy podczas rywalizacji zdobyły uznanie zarówno ze strony widzów, jak i innych uczestników turnieju. 

Karina bez problemu przeszła przez fazę grupową szybko awansując do kolejnych rund. W finale pokonała swoją koleżankę – rownież wychowankę Trenera Grzegorza Koźlakowskiego Kalinę Czernaluk, która na dzień dzisiejszy reprezentuje Klub PT Olimpia. 

– Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć Kariny na turnieju w Szczecinie. Jej poświęcenie, ciężka praca i determinacja są inspiracją dla wszystkich młodych adeptów tenisa – mówi właściciel Klubu ProTennis G. Koźlakowski.  – Karina pokazała, że wszystko jest możliwe, jeśli się wierzy i pracuje z pasją. Jest ona prawdziwym wzorem dla wszystkich młodych sportowców.

Warto dodać, że na sukces Kariny pracuje nie tylko jedna osoba, zaangażowany jest też trener siłowo/motoryczny Kacper Lucjan Uszakiewicz oraz Paweł Rzepecki z EASY Clinic w Warszawie, gdzie zawodniczka ProTenis ma regularne konsultacje.