Witajcie na portalu mieszkańców powiatu słubickiego!

Słowa, które w tym momencie czytacie są zwieńczeniem idei kiełkującej w nas od kilku miesięcy. Finalizacją przez nas długo wyczekiwaną i – mamy nadzieję –  potrzebną. Idei, która zrodziła się z potrzeby zapełnienia luki, jaka od dłuższego czasu zionie w naszej lokalnej przestrzeni publicznej. Postanowiliśmy oddać w Wasze ręce nie tylko portal z najważniejszymi informacjami z powiatu słubickiego, lecz otwartą platformę dla wszystkich jego mieszkańców.

W sercu iLoveSłubice.pl stawiamy na naszych Czytelników. To Wy najlepiej potraficie zlokalizować problemy naszego regionu. To mieszkańcy Słubic, Cybinki, Ośna, Górzycy czy Rzepina niejednokrotnie wykazali się pięknymi inicjatywami. Chcemy łączyć osoby o podobnych zainteresowaniach. Pomóc dzielić się Waszymi pasjami, opiniami czy wydarzeniami. W tym celu udostępniamy Wam narzędzia, które stanowią trybunę każdego członka naszej społeczności. Od dostępu do nich dzieli Was raptem jeden krok. Wystarczy, że zarejestrujecie się w tym miejscu. Każdy zalogowany użytkownik może nie tylko komentować nasze materiały, dodawać za darmo ogłoszenia czy wypowiedzieć się na forum.

iLoveSłubice.pl to znacznie więcej.

W dowolnej chwili możecie założyć swojego bloga i głośno opowiedzieć o ważnym dla Was problemie lub znaleźć osoby z okolicy dzielące Wasze hobby. Organizujecie ciekawy event, szukacie kogoś do wspólnego uprawiania sportu bądź zwyczajnie chcielibyście miło spędzić czas? Dodajcie wydarzenie do kalendarza wszystkich mieszkańców powiatu słubickiego! Zakładajcie swoje blogi, dyskutujcie, dzielcie się swoją pasją. Wszystko zależy wyłącznie od Waszej kreatywności! Najciekawsze aktywności wyróżnimy na stronie głównej portalu i w naszych mediach społecznościowych. Sprawimy by ważne dla Was sprawy były obecne w przestrzeni publicznej. Chcecie dowiedzieć się więcej? Poczytajcie o module blogowym i kalendarzu wydarzeń w oddzielnym wpisach:

Przedstawiamy: Blogi mieszkańców powiatu słubickiego

Przedstawiamy: Kalendarz mieszkańców powiatu słubickiego

Podobną optykę przyjęliśmy w przypadku materiałów redakcyjnych. Stawiamy na otwartość. Znajdziecie u nas sporo publicystyki. Nie będziemy się wzbraniać przed opiniami, które mogą zostać uznane za kontrowersyjne czy też niepopularne. Niekiedy pogadamy sobie z przymrużeniem oka. Innym razem wsłuchamy się w puls Waszych potrzeb i pochylimy nad tematami trudnymi. Najprawdopodobniej nie zawsze się zgodzimy, ale hej! To nic złego! Właśnie na różnorodność poglądów liczymy!

Opowiemy o ciekawostkach i miejscach, które warto odwiedzić w naszym regionie. Przybliżymy historię naszych miejscowości oraz sylwetki mieszkańców. Z racji, iż nasz powiat graniczy z Niemcami, nie zdziwcie się, że i naszym sąsiadom zza miedzy będziemy poświęcać uwagę. Spotykamy się niemal codziennie, robimy zakupy po obu stronach Odry, często współpracujemy, a jednak wciąż niewiele o sobie wiemy. Na naszych łamach znajdą miejsce również specjaliści chętni podzielić się z Wami swoją praktyczną wiedzą.

Niniejszym witajcie na najbardziej otwartym portalu w powiecie słubickim. Oto miejsce tworzone od mieszkańców dla mieszkańców. iLoveSłubice.pl – łączymy powiat słubicki!