Dzień dobry wszystkim!

Dzień dobry tym, którzy „wpadli” tutaj tylko na moment i pójdą dalej jak i tych którzy postanowią zostać ze mną na nieco dłuższą chwilę…

Mam cichą nadzieję, że będzie nam po drodze ze sobą, a jeśli nawet nie, to że poprzez najzwyczajniejszą w świecie ludzką życzliwość i wyrozumiałość będziemy umieli spojrzeć na siebie oczami tolerancji i zrozumienia.

Wierzę, że nie każdy musi mieć tak jak ja, że nie każdy musi chcieć żyć tak jak ja i chcieć tak jak ja, ale wierzę, że pomimo różnic pomimo odmiennych zdań możemy szanować siebie nawzajem i swoje spojrzenia na świat.

Kim jestem i dlaczego tutaj jestem?

Mam na imię Gabrysia, dla większości znajomych Gabi. Jestem kobietą, żoną i mamą. A jestem tu dlatego, bo pisanie i przelewanie myśli na papier, w tym wypadku bardziej na klawiaturę sprawia, że odpoczywam i zbieram siły do stawiania czoła codzienności.

Jedni biegają, inni malują, szydełkują, podróżują, a ja sobie skromnie piszę…

Mam 36 lat prawie ?. Od 13 lat jestem mężatką i mamą trzech cudownych córek 12-letniej Aurelki, 4-letniej Tosi i 1,5 rocznej Agatki. Jestem kobietą jakich wiele, ale uczę się dostrzegać swoją własną wyjątkowość. Uczę się uważności na bycie tu i teraz. W swojej normalności i natłoku codziennych problemów robię wszystko by doceniać to, co już mam.

Jeśli zapytasz dlaczego zdecydowałam się pisać kolejnego bloga jakich wiele to odpowiem tak: bo warto próbować, bo warto spełniać marzenia choćby po to żeby za parę lat nie pluć sobie w brodę, że się mogło, że się nawet chciało, a z braku odwagi i wiary w siebie zrezygnowało.

Będę tutaj zachęcać i Ciebie i siebie samą do motywacji by czerpać z codziennego życia tyle by bez względu na to jaki tryb życia prowadzisz, czym się zajmujesz i jaki masz nastrój, czy koniec dnia był dla Ciebie powodem do powiedzenia sobie „to był naprawdę dobrze przeżyty dzień”.

Nie będę udawać kogoś kim nie jestem dlatego będę pisać jak z mojej perspektywy postrzegam życie i to co tworzy mój świat dookoła. Może i znajdziesz w tym postrzeganiu jakieś  podobieństwa i cechy wspólne? Może pomyślisz „dobrze, że tu trafiłem/ trafiłam”? Będzie mi miło.

Witam się z Tobą jeszcze raz i zapraszam do wspólnej drogi. Takiej normalnej, zwyczajnej, ale z domieszką humoru i motywacji.

❤️❤️❤️

Jedna odpowiedź