Powyższe nazwisko mówi samo za siebie. Słubiczanka Paulina Dudek, jedna z najlepszych piłkarek Europy i Świata została zaproszona przez burmistrza Mariusza Olejniczaka na spotkanie w Urzędzie Miejskim.

O Paulinie pisaliśmy już kilka razy i nie potrzeba jej przedstawiać. Obecnie zawodniczka Paris Saint Germain przeszła do tego momentu wszystkie szczeble kariery piłkarskiej. Ale teraz przy okazji świąt oczywiście pojawiła się w rodzinnym domu. Z tej okazji skorzystał burmistrz Mariusz Olejniczak i zaprosił ją do Urzędu Miejskiego.

W spotkaniu, które odbyło się we wtorek 21 grudnia uczestniczyli również wiceburmistrz Adriana Dydyna-Marycka, przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Cholewczyński oraz tata Pauliny Jarosław. Sama zawodniczka opowiadała o swojej karierze, grze i zwykłym piłkarskim życiu w Paryżu. Ciężka praca, zaangażowanie i walka o marzenia… niech to będą krótkie wskazówki dla kolejnych adeptek piłki nożnej, które by chciały pójść w ślady słubiczanki.

„Bo to nasza Paulinka”

– Cieszę się bardzo, że ta utalentowana, wspaniała i zarazem skromna zawodniczka PSG jaką jest Paulina Dudek przyjęła zaproszenie moje i przewodniczącego Rady Miejskiej, aby się spotkać i podzielić z nami swoimi przeżyciami oraz doświadczeniami z WIELKIEGO świata piłki. Gratulując Paulinie i jej tacie Jarosławowi, przekazaliśmy również ogromne słowa uznania, ponieważ taki sukces nie bierze się znikąd lecz jest okupiony ciężką pracą i wyrzeczeniami. Nasze miasto ma szczęście do wielkich ludzi sportu, bo obok Łukasza Fabiańskiego mamy teraz Paulinę Dudek. Z tego powodu jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, bo to „nasza Paulinka” – mówi z dumą burmistrz Olejniczak. 

Zapraszamy serdecznie do śledzenia kariery naszej dzisiejszej bohaterki, która właśnie przedłużyła swój kontrakt w jednym z najlepszych zespołów kobiecych w Europie.

Czytaj także: Paulina Dudek jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Poznajmy bliżej karierę słubiczanki, która zakochała się w piłce – z wzajemnością!

Zobacz też: Wywiad ze słubiczanką Pauliną Dudek najlepszą zawodniczką roku 2020 w Plebiscycie tygodnika „Piłka Nożna” !